Įtemptame mūšyje revanšą pasiekti pavyko vicečempionams. „Olympiakos“ svečiuose per pratęsimą laimėjo 90:83 (18:17, 12:23, 27:13, 18:22, 15:8).

Graikai galėjo viską išspręsti ir per pagrindinį laiką, nes ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes pirmavo 71:60, tačiau čempionai pademonstravo charakterį ir spurtavo 15:4.

Paskutiniosiomis sekundėmis pratęsimą lėmė Luigi Datome ir Jano Vesely baudų metimai bei apmaudi Kosto Papanikolaou klaida.

Visgi pratęsime sąlygas vėl diktavo „Olympiakos“. Šešis taškus iš eilės pelniusio Georgioso Printezio dėka jie atitrūko 87:79, o šeimininkai atsitiesti jau nebesugebėjo.

„Fenerbahce“: Jamesas Nunnally 22, Bradas Wanamakeris 15, Kostas Sloukas 13, Nicolo Melli 11.

„Olympiakos“: Brianas Robertsas 21, Georgios Printezis 18 (7 atk. kam.), Janis Strelniekas 16, Nikola Milutinovas 10.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę iškovojo Maskvos CSKA (6-1) ekipa, kuri išvykoje 85:59 (22:10, 22:17, 21:7, 20:25) sumindė Belgrado „Crvena Zvezda“ (2-5) komandą.

Rusai jau pirmosiomis minutėmis pabėgo į priekį (16:8), o vėliau jų pranašumas tik augo. Trečiajame ketvirtyje šeimininkai buvo triuškinami net 34:65.

Serbai iš toli pataikė vos 3 metimus iš 23 (13 proc. taiklumas).

„Crvena Zvezda“: Tayloras Rochestie 15, Jamesas Feldeine‘as 12, Pero Antičius 9.

CSKA: Nando De Colo 16, Kyle‘as Hinesas 13, Cory Higginsas 12, Sergio Rodriguezas 11 (9 rez. perd.).