Ketvirtajame kėlinyje subyrėjęs Panevėžio klubas svečiuose 81:93 (20:28, 22:16, 23:19, 16:30) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (2-4) ekipai.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Lietkabelio“ krepšininkai dar pirmavo 67:65, tačiau tuomet jie pralaimėjo atkarpą 3:17, todėl mačo pabaigoje vos pavyko išsaugoti tarpusavio akistatų pranašumą. Pirmajame rate panevėžiečiai namuose laimėjo 86:72.

Prasidėjus paskutinei minutei Jeruzalės komanda pirmavo 93:79, o skirtumą baudų metimais sušvelnino Žanis Peineris. Šeimininkai paprašė minutės pertraukės, tačiau po jos svarbių taškų pelnyti ir pranašumo įgyti nepavyko.

Susitikimą geriau pradėjo panevėžiečiai, kurie sužaidus vos 3 minutes jau pirmavo 14:7, bet antroje pirmojo kėlinio pusėje iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai – jie laimėjo atkarpą 21:6 bei išsiveržė į priekį 28:20.

Richardo Howello vedami šeimininkai išlaikė žaidimo kontrolę savo rankose iki antrojo ketvirčio vidurio – 38:29. Prieš pat ilgąją pertrauką „Lietkabeliui“ pavyko prisivyti – sėkmingą atkarpą 13:6 užbaigė Gary Taltono tritaškis paskutinę ketvirčio sekundę, leidęs sušvelninti atsilikimą iki 2 taškų – 42:44.

Antrojoje mačo pusėje „Lietkabelis“ pradėjo vėl veržtis į priekį. Kšištofo Lavrinovičiaus pastangų dėka svečiai spurtavo 9:2 ir buvo priekyje 51:46, bet jau trečiojo kėlinio viduryje K. Lavrinovičius gavo penktąją asmeninę pražangą.

Nors be lyderio likę panevėžiečiai nepasimetė, o du Simo Jasaičio tritaškiai ir dvitaškis leido įgyti dviženklę persvarą 63:52, dar iki ketvirtojo kėlinio 11:0 spurtavę „Hapoel“ krepšininkai išlygino rezultatą 63:63, o per paskutiniąsias 10 minučių galutinai įtvirtino savo pranašumą.

„Hapoel“: Richardas Howellas 19, Jerome‘as Dysonas 18, Kalinas Lucasas 16, Stratos Perperoglou 14, Alenas Omičius 10 (10 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Gary Taltonas ir Simas Jasaitis po 14, Žanis Peineris 13, Adas Juškevičius 11, Kšištofas Lavrinovičius 10.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)