A. Kulboka per 24 minutes surinko 6 taškus (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 0/4), atkovojo 3 kamuolius bei po kartą suklydo ir prasižengė.

Aikštės šeimininkų gretose 19 minučių žaidęs J. Jucikas pelnė 5 taškus (dvitaškiai 0/3, baudos 5/6), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus ir 4 kartus prasižengė.

„Ventspils“ (3 pergalės/3 pralaimėjimai) B grupėje užima ketvirtą vietą, o pirmąją pergalę iškovojusi „SikeliArchivi“ (1/5) ekipa rikiuojasi septinta.

Čempionų lygos varžybose dalyvauja 32 komandos, suskirstytos į keturias grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas.

C grupėje Venecijos „Umana Reyer“ (Italija) komanda su Gediminu Oreliku namuose 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) įveikė Bairoito „Medi“ (Vokietija) ekipą.

Lietuvos krepšininkas likus žaisti 2 sek. pataikė pergalingą tritaškį, o iš viso per 21 minutę pelnė 12 taškų (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 3/7, baudos 1/2). G. Orelikas dar atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengė.

„Umana Reyer“ komanda, turinti penkias pergales ir vieną pralaimėjimą, pirmauja C grupėje.

D grupėje Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) komanda, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius, išvykoje 82:95 (15:28, 18:20, 23:22, 26:25) pralaimėjo „Nanterre 92“ (Prancūzija) ekipai.

M. Gecevičius per 30 min. pelnė 13 taškų (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 3/5), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus suklydo.

„Stelmet“ komanda turi dvi pergales ir keturis pralaimėjimus.

ULEB Europos turnyro C grupėje Berlyno ALBA (Vokietija), kurios garbę gina Marius Grigonis, išvykoje 96:80 (21:19, 33:21, 19:18, 23:22) įveikė Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) krepšininkus.

M. Grigonis per 27 minutes pelnė 20 taškų (dvitaškiai 3/5, tritaškiai 3/3, baudos 5/6) ir buvo vienas iš rezultatyviausių rungtynių žaidėjų. Jis dar atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

ALBA (5 pergalės/1 pralaimėjimas) C grupėje, kurioje žaidžia ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, užima antrąją vietą.

Tuo metu FIBA Europos taurės turnyro G grupės mūšyje „Demir Insaat Buyukcekmece“ (Turkija) komanda, kuriai atstovauja Evaldas Kairys, svečiuose 69:64 (20:15, 11:11, 18:17, 20:21) įveikė Monso Eno „Belfius“ (Belgija) krepšininkus.

E. Kairys per 21 minutę surinko 13 taškų (dvitaškiai 5/6, baudos 3/8) ir buvo antras pagal rezultatyvumą nugalėtojų gretose. Jis dar atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

„Demir Insaat Buyukcekmece“ komanda su keturiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu pirmauja G grupėje.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.