„Reikėtų išskirti priešininkų intensyvumą. Trenerio Plazos treniruojamos komandos garsėja gera ir agresyvia gynyba, ir tai daug komandų išmuša iš vėžių. Puolimas daugiau priklausomas nuo Nemanja Nedovičiaus ir kitų metikų, taip pat pat nuo atšokusių kamuolių puolime.

Todėl reikės kuo daugiau apsunkinti gyvenimą Nedovičiui bei neduoti antrų šansų. Reikės gerai įvesti komandą į puolimą, kad neišmuštų mūsų iš vėžių ir, žinoma, agresyviai gintis, nes kaip ir visos kitos komandos, taip ir jie nemėgsta agresyvios gynybos“, – apie laukiančias rungtynes mintimis dalinosi kauniečių strategas.

A. Kavaliauskas rungtynėse su „Šiauliai“ sužaidė vos kelias minutes ir dėl nugaros skausmų toliau rungtynių tęsti nebegalėjo. Dėl šios priežasties kartu su komanda į Ispaniją keliauja ir tik neseniai po traumos atsigavęs Martynas Sajus.

„Antanas keliauja kartu su mumis. Kaip bus – sunku pasakyti. Vakar grįžome vėlai iš Šiaulių, šiandien ryte jam buvo atlikti keli tyrimai. Dabar laukia dar vienas ilgas skrydis. Reikia laukti ir žiūrėti.

Vežamės Sajų. Praėjusią savaitę jis tikrai neblogai pasirodė NKL. Tai yra apsidraudimas, o G. Shermadini ir J. Augustino žaidimas yra vieni iš tų faktorių, į kuriuos reikės atkreipti dėmesį. Kuo daugiau sveikų kūnų, tuo geriau“, – sakė Š. Jasikevičius.

Tai jau antras kartas Eurolygoje, kai bus žaidžiamos net 2 rungtynės per savaitę. „Žalgirio“ strategas mano, kad to nereikėtų sureikšminti.

„Suprantama, savaitė prasideda anksčiau. Vakar buvo geros rungtynės, turėjome progą leisti pasireikšti ir jauniems žaidėjas, pataupėme komandos lyderius. Tačiau su tokiu kalendoriumi, reikia kuo greičiau užmiršti praėjusias pergales ir koncentruotis naujam tikslui“, – akcentavo strategas.

Penktadienį vykusioje Graikijos grandų dvikovoje tarp „Panathinaikos“ ir „Olympiacos“ sublizgėjo Lukas Lekevičius. Šią dvikovą per televizorių stebėjęs Š. Jasikevičius negailėjo pagyrų buvusiam žalgiriečiui.

„Didžiulis malonumas stebėti Luko žaidimą. Atsimenu, kad per savo pirmas Graikijos grandų rungtynes žaidžiau perbalęs, o jo žaidimas tikrai mane stebina, nes ten sudėtinga atmosfera, o jis kaip jaunas žaidėjas tempė komandą ant savo pečių“, – apie 14 taškų įmetusį talentingąjį įžaidėją sakė Šaras.

Malagos „Unicaja“ kaip ir „Žalgiris“ Eurolygoje yra iškovojusi 3 pergales ir kartu su kauniečias bei „Panathinaikos“, „Valencia“ ir „Brose“ dalinasi 7-11 vietomis turnyrinėje lentelėje. Rungtynių su „Unicaja“ pradžia – antradienį 21.45 val.