Pergalingas buvo kitas duetas – Mindaugas Girdžiūnas ir Juanas Palaciosas kartu pelnė 39 taškus bei atvedė Klaipėdos „Neptūną“ į pergalę.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose triumfavo 96:76 (30:20, 19:16, 23:26, 24:14).

Rungtynes galingai pradėjusi uostamiesčio ekipa jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą 30:20.

Situacija nekito ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ pirmavo 49:36.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai šiek tiek išlygino žaidimą, tačiau intrigos nesugrąžino.

Užtikrintai rungtyniavę klaipėdiečiai paskutiniajame kėlinyje įjungė dar aukštesnę pavarą ir padvigubinę turėtą persvarą pasiekė triuškinančią pergalę.

„Dzūkija“: Paulius Petrilevičius 21, Katinas Reinhardtas 20, Gediminas Navickas 10, Alejandro Hernandezas 9.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 20, Juanas Palaciosas 19 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis ir Arnas Butkevičius po 11.