Deividas Gailius nugalėtojų gretose buvo vienas rezultatyviausių. Per 24 minutes jis pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/4 trit., 2/3 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Gerokai prasčiau sekėsi jaunajam T. Sedekerskiui, kuris per 14 minučių prie pergalės taškais neprisidėjo ir atkovojo 2 kamuolius.

Ypatingai rezultatyviai rungtyniavo buvę Vilniaus „Lietuvos ryto“ atakų organizatoriai iš JAV. San Pablo klubui Corey Fisheris surinko 16, o pralaimėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Clevinas Hannah – 19 taškų.

Nesėkmingai šeštadienį Ispanijoje pasirodė Eimantas Bendžius, kuris per 14 minučių pelnė tik 2 taškus ir atkovojo kamuolį. Visgi tai nesutrukdė Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (6-2) komandai švęsti pergalės 79:65 (17:20, 15:13, 22:16, 25:16) prieš Las Palmo „Gran Canaria“ (5-3).

Vokietijos čempionate naudingai rungtyniavo Marius Grigonis, kuris per 29 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą, o jo atstovaujama Berlyno ALBA (7-3) išvykoje 76:83 (15:17, 15:21, 21:22, 25:23) nusileido Bairoto „Meidi“ (7-3).

Dar vienas gynėjas iš Lietuvos Martynas Gecevičius sėkmingai pasirodė Lenkijos čempionate, kuriame jo atstovaujama Zelionos Guros „Stelmet“ (5-3) svečiuose 80:72 pranoko Radomo „Rosa“ (3-3). Snaiperis per 27 minutes pelnė 12 taškų (1/2 dvit., 3/9 trit., 1/2 baudos) ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)