Virginijaus Šeškaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 101:80 (23:12, 30:23, 25:25, 23:20) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-6).

Net 17 kartų taikliai iš toli atakavusi Prienų-Birštono komanda šiame mače pagerino jai pačiai priklausiusį sezono tritaškių rekordą.

Pirmajame pirmenybių rate visiems varžovams pralaimėję prieniškiai šį susitikimą pradėjo galingai ir nuo Pasvalio ekipos pabėgo jau pirmajame ketvirtyje – 23:12.

Negana to, antrajame ketvirtyje „Vytauto“ komanda pradėjo varžovų triuškinimą – dar iki didžiosios pertraukos jai pavyko atitrūkti net 53:32.

Antrojoje susitikimo pusėje Rimanto Grigo kariauna kiek išlygino žaidimą, tačiau atgaivinti intrigos nebepajėgė – užtikrintai paskutiniosiomis minutėmis žaidę šeimininkai išsaugojo triuškinančią persvarą iki pat finalinės sirenos.

„Vytautas“: Martynas Linkevičius 22, Justas Sinica 21, Tomas Dimša 17, Egidijus Dimša 13, Eigirdas Žukauskas 11 (12 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 22 (8 atk. kam.), Nikita Balašovas 19 (10 atk. kam.), Artūras Ausejis 12, Steponas Babrauskas 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)