„Betsafe-LKL“ čempionato lyderiai pasiekė dešimtąją sezono pergalę svečiuose 80:51 (22:6, 25:17, 13:13, 20:15) sutriuškindami „Šiaulius“.

Jokių šansų prieš Šarūno Jasikevičiaus kariauną neturėjusiems šiauliečiams tai buvo jau aštuntoji nesėkmė iš eilės.

Be to, demonstruodami bedantį puolimą ir įmesdami viso labo 51 tašką, „Šiauliai“ užfiksavo sezono rezultatyvumo antirekordą.

Viso susitikimo metu dominavęs Kauno klubas tausojo lyderius, o tai suteikė šansą jaunimui. Į priekį svečius vedė 13 taškų pelnęs Gytis Masiulis.

Sėkmingai pasirodė ir 11 taškų surinkęs Paulius Valinskas bei 7 taškus įmetęs septyniolikmetis Martynas Arlauskas.

Šie trys jaunuoliai nugalėtojų gretose rungtyniavo daugiausiai ir nė vienam iš jų tiek daug rungtyniauti iki šiol nebuvo tekę.

Svečiai jau pirmosiomis minutėmis įgijo dviženklę persvarą (16:6), kuri triuškinančia tapo antrajame ketvirtyje – 38:18.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai neatsitiesė, todėl kauniečiai pratęsė jų triuškinimą ir pataupė jėgas Eurolygos rungtynėms.

„Šiauliai“: Omaras Prewittas 11, Laurynas Birutis ir Donatas Sabeckis po 10, Arminas Urbutis 6.

„Žalgiris“: Gytis Masiulis 13, Vasilije Micičius 12, Paulius Valinskas 11, Paulius Jankūnas 9 (7 atk. kam.), Martynas Arlauskas ir Artūras Milaknis po 7.

Pirmojo rato akistatoje „Žalgirio“ arenoje šeimininkai laimėjo 85:67. Tada rezultatyviausiai žaidė 17 taškų surinkęs Artūras Milaknis. Brandonas Daviesas pridėjo 15 taškų ir 7 atkovotus kamuolius. „Šiaulių“ gretose tuomet žibėjo 16 taškų pelnęs Laurynas Birutis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)