Tiesa, pati mačo pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo – startavę tarsi apsimiegoję jie sužaidus 5 minutes atsiliko 6:17. Tiesa, po šalto dušo CSKA vyrai atsigavo itin greitai ir po pirmo kėlinio jau buvo priekyje 20:19.

Nuo tos akimirkos Rusijos grandai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nuolat buvo priekyje, o po pertraukos įsijungė dar aukštesnę pavarą. Tendencingai augęs Maskvos klubo pranašumas buvo pasiekęs rekordinę 29 taškų ribą.

Paskutinėmis rungtynių sekundėmis jį tiksliu dvitaškiu dar apmažinti sugebėjo Alberto Abalde.

Nugalėtojų į priekį tradiciškai vedė 23 taškus pelnęs Nando de Colo. 16 taškų prie pergalės pridėjo Cory Higginsas, o po 8 – dar penki žaidėjai: Andrejus Voroncevičius, Michailas Kulaginas, Nikita Kurbanovas, Kyle'as Hinesas ir Othello Hunteris.

Ispanijos čempionų gretose išsiskyrė 12 taškų surinkęs Tiboras Pleissas. Po 11 taškų įmetė Bojanas Dubljevičius ir Fernando san Emeterio, po 8 – Erickas Greenas ir Aaronas Doornekampas.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė Madrido „Real“ (4/2) klubas, Tel Avive 83:90 (30:22, 12:25, 24:17, 17:26) turėjęs pripažinti Tel Avivo „Maccabi Fox“ (4/2) krepšininkų pranašumą.

Nuo suolo kilęs Jonas Mačiulis aikštelėje praleido 10 minučių ir per šį laiką Ispanijos komandai pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.), perėmė ir prarado po 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė ir surinko -2 naudingumo balus.

Nugalėtojams 21 tašką įmetė Deshaunas Thomasas, 16 – Michaelas Rollas, 14 – Alexas Tyus, 13 – Pierre'as Jacksonas, 10 – dukart NBA čempionas Norrisas Cole'as.

„Real“ gretose rezultatyviausias su 19 taškų buvo 18-metis slovėnas Luka Dončičius, po 12 taškų pelnė Felipe Reyesas Facundo Campazzo.

Pirmąją pergalę galiausiai iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (1/5) komanda, kuri svečiuose 89:85 (26:15, 16:20, 25:22, 22:28) ant menčių paguldė buksuojančią „Barceloną“ (2/4).

Buvęs žalgirietis Brockas Motumas Turkijos klubui per 18 žaidimo minučių pelnė 4 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 1 varžovo pražangą ir surinko 1 naudingumo balą.

„Anadolu Efes“ pergalę nulėmė karjeros mačą sužaidęs Vladimiras Štimacas. Kauno „Žalgiryje“ viename savo karjeros etape žaidęs serbas pasižymėjo 22 taškais ir 29 naudingumo balais. Dar po 21 tašką pridėjo Errickas McCollumas ir Ricky Ledo.

Katalonų gretose geriausiai pasirodė Kevinas Seraphinas (19 tšk.), Thomasas Heurtelis (12 tšk., 9 rez. perd.), Victoras Claveras (12 tšk.) ir Petteri Koponenas (10 tšk.).

Verta pažymėti, kad šiam susitikimui teisėjavo arbitras iš Lietuvos Jurgis Laurinavičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)