Puikiai mačą pradėję „Lietkabelio“ krepšininkai pirmomis minutėmis svečius pasiuntė į gilų nokdauną: įpusėjus pirmam kėliniui „Lietkabelis“ pirmavo 19:2.

Neįtikėtiną tritaškių salvę paleidęs Adas Juškevičius pataikė net 7 tritaškius (!) iš 9-ių ir leido ketvirčio pabaigoje pirmauti net 31:9.

Po pirmo kėlinio „Lietkabelis“ pirmavo 31:13, o prie to labiausiai prisidėjo mačo pradžios herojumi tapęs A. Juškevičius, kuris vien per pirmą kėlinį pelnė 21 tašką (7/9 tritaškiai) bei surinko 25 naudingumo balus.

Antrame ketvirtyje svečiai naudojosi netiksliomis „Lietkabelio“ atakomis bei klaidomis ir sužaidus 2 min. ekipas skyrė 13 taškų (33:20).

Šeimininkai antrame ketvirtyje išsaugojo 12-15 taškų pranašumą, prasidėjus priešpaskutinei kėlinio minutei „Lietkabelis“ pirmavo 40:28.

Antrą kėlinį „Budučnost“ laimėjo 20:14 ir po dviejų ketvirčių švieslentė fiksavo 12-os taškų „Lietkabelio“ persvarą – 45:33.

Pirmoje mačo dalyje labiausiai išsiskyrė A. Juškevičius, kuris vienas pelnė daugiau nei pusę savo komandos taškų – 23 (7/10 tritaškiai, 1/1 dvitaškis), atkovojo 4 kamuolius bei surinko 27 naudingumo balus. Jam sėkmingai talkino Žanis Peineris (9 taškai).

Per pirmą mačo pusę „Lietkabelis“ sėkmingiau kovojo dėl atšokusių kamuolių (22 – 13), abi komandos suklydo po 7 kartus.

Kyle'o Gibsono tritaškis pradėjo trečią ketvirtį ir skirtumas tarp komandų po ilgos pertraukos sumažėjo iki vienženklio – 45:36.

G. Taltonas pataikė vieną baudos metimą, o K. Gibsonas paleido dar vieną tolimą šūvį (46:38).

Sužaidus 4 min. po K. Gibsono dar vieno tritaškio skirtumas sumažėjo jau tik iki 7 taškų (49:42).

Stiprų charakterį pademonstravę svečiai įpusėjus ketvirčiui jau lipo „Lietkabeliui“ ant kulnų (53:50). Seado Sehovičiaus tritaškis priešpaskutinę minutę išlygino rezultatą (58:58).

Filipas Barovičius baudų metimais pirmąkart persvėrė rezultatą „Budučnost“ naudai (60:59).

Seadas Sehovičius pataikė dar vieną tritaškį ir pratęsė gilią „Lietkabelio“ krizę, po trijų kėlinių šeimininkai atsiliko 61:63. Trečią kėlinį svečiai laimėjo net 30:16.

Lemiamame ketvirtyje Simo Jasaičio dvitaškis pratęsė sėkmingą „Lietkabelio“ atkarpą 6:0 (67:63).

S. Sehovičiaus tritaškis trapią šeimininkų persvarą sumažino iki minimumo – 67:66. Šeimininkams svarbų dvitaškį pridėjo brolis Darjušas (69:66). Ž. Peinerio tritaškis leido „Lietkabeliui" vėl atitrūkti (74:66).

Svarbų dvitaškį pataikė A. Juškevičius, tačiau tritaškiu atsakė ir Kyle'as Landry. Adas tarsi prisiminė puikią pirmo kėlinio seriją ir pataikė dar vieną tolimą metimą (82:75), o iki kėlinio pabaigos buvo likę mažiau nei 2 min.

Apsigynus svarbų dvitaškį pataikė Ž. Peineris (84:75), o iki mačo pabaigos buvo likę kiek daugiau nei minutė. Sudėtingą dramą antroje mačo pusėje išgyvenęs „Lietkabelis“ pergalės iš savo rankos nebepaleido – 86:79 (31:13, 14:20, 16:30, 23:16).

Iš viso 9 tritaškius pataikęs Adas Juškevičius pakartojo „Eurocup“ pelnytų tritaškių rekordą, be to, pagerino per vieną kėlinį pataikytų tritaškių rekordą – 7 taiklūs tolimi šūviai.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius 31 (9/13 tritaškiai, 2/2 dvitaškiai, 4 atk. kam., 5 rez. perd., 38 naud. balai), Žanis Peineris 19, Kšištofas Lavrinovičius 11, Darjušas Lavrinovičius, Gary Taltonas ir Vaidas Čepukaitis po 5, Lorenzo Williamsas 4, Donatas Tarolis ir Simas Jasaitis po 2, Gintaras Leonavičius ir Žygimantas Skučas po 1 tašką, Lukas Aukštikalnis nežaidė.

„Budučnost“: Filipas Barovičius 18, Kyle Gibsonas 14, Nikola Ivanovičius 12, Suadas Sehovičius 8, Nemanja Gordičius 7, Kyle Landry, Seadas Sehovičius ir Danilo Nikoličius po 6, Zoranas Nikoličius 2 taškai.