Pirmojoje rungtynių dalyje nė viena komanda neturėjo dviženklio pranašumo, o prieš pertrauką ekipas skyrė septyni taškai (42:35).

Nors pačioje trečio ketvirčio pabaigoje „Lietkabelio“ persvara pirmą kartą pasiekė 10-ies ribą, likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes komandas skyrė vos 3 taškai (66:63).

Visgi tuomet 4 taškais iš eilės atsakę panevėžiečiai nutolo ir iki finalinio teisėjo švilpuko pranašumo nebeiššvaistė.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Darjušas Lavrinovičius, pelnęs 17 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir surinkęs 20 naudingumo balų.

„Lietkabelio“ komandai Adas Juškevičius įmetė 13, Žygimantas Skučas ir Gary Taltonas (7 atk. kam.) pridėjo po 11 taškų, o Simo Jasaičio sąskaitoje – 9 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai.

„Šiaulių“ ekipoje, kuri paskutinę pergalę šventė rugsėjo 26-ąją, rezultatyviausias su 15 taškų buvo Omaras Prewittas (8 atk. kam.).

Jam geriausiai talkino 10 taškų pelnęs Ignas Vaitkus, o Vytauto Šarakausko, Donato Sabeckio (8 atk. kam.) ir Kristupo Žemaičio kraityje – po 8 taškus.