Likus žaisti 0,6 sek. pergalingus du taškus surengęs fantastišką ataką, kurią užbaigė dėjimu, pelnė gynėjas Davidas Navarro.

E. Bendžius svečiams per 21 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/4, baudos 1/2), atkovojo 2 kamuolius, suklydo 1 ir prasižengė 2 kartus.

¡David Navarro (@DNB15) gana el partido con un matazo!#LigaEndesa @OBRADOIROCAB

🎥 @MovistarPlus pic.twitter.com/W1WjL79jlA— Liga Endesa (@ACBCOM) November 5, 2017

Badalonos „Divina Seguros Joventut“ komanda, kurios garbę gina Saulius Kulvietis, namuose po dviejų pratęsimų 103:101 (17:19, 17:22, 19:18, 26:20; 11:11; 13:11) nugalėjo Andoros „MoraBanc“ krepšininkus.

S. Kulvietis per 24 minutes taškų nepelnė (dvitaškiai 0/2, tritaškiai 0/4), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Así celebra el Divina Seguros Joventut @Penya1930 la segunda victoria consecutiva. Y no es para menos... ¡tras dos prórrogas! pic.twitter.com/4C1DpLCnf8— Liga Endesa (@ACBCOM) November 5, 2017

Tuo metu Burgoso „San Pablo Burgos“ ekipa su dviem lietuviais išvykoje 78:87 (15:23, 19:22, 24:20, 20:22) nusileido nugalėtojos titulą ginančiai Valensijos „Valencia Basket“ komandai.

Deividas Gailius per 25 minutes pelnė 17 taškų (dvitaškiai 6/6, tritaškiai 1/3, baudos 2/2), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė. Tai buvo rezultatyviausias puolėjo mačas Ispanijos čempionate.

Tadas Sedekerskis žaidė 14 minučių ir per šį laiką surinko 4 taškus (dvitaškiai 2/4), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį ir išprovokavo dvi pražangas.

„Monbus Obradoiro“ (5 pergalės/2 pralaimėjimai) čempionate užima ketvirtą vietą, „Divina Seguros Joventut“ (2/4) ekipa žengia 14-ta, o visus septynis susitikimus pralaimėjusi „San Pablo Burgas“ komanda turnyro lentelėje yra paskutinė – 18-a.