Per pirmąją rungtynių dalį nei viena komanda neturėjo didesnio nei septynių taškų pranašumo (47:45). Likus žaisti aštuonias minutes iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus (73:73). Visgi, tada uteniškiai atsakė spurtu 18:6 ir susikrovė dviženklį pranašumą (91:79).

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Anthony Irelandas, pelnęs 24 taškus ir surinkęs 25 naudingumo balus.

„Juventus“ ekipoje Mindaugas Kupšas pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Laronas Dendy surinko 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Laurynas Samėnas pridėjo 13 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

„Vytauto“ gretose Martynas Linkevičius įmetė 18 taškų, Tomas Dimša pridėjo 17 taškų, Gediminas Maceina pelnė 12 taškų, Eigirdo Žukausko sąskaitoje buvo 10 tašų, 6 atkovoti kamuoliai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

Po bene mėnesio pertraukos dėl traumos į aikštelę sugrįžęs „Juventus“ puolėjas Arvydas Šikšnius pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

„Vytautas“: Martynas Linkevičius 18, Tomas Dimša 17, Gediminas Maceina 12, Eigirdas Žukauskas ir Justas Sinica po 10 taškų.

„Juventus“: Anthony Irelandas 24, Mindaugas Kupšas 16, Arvydas Šikšnius ir Laronas Dendy po 15, Laurynas Samėnas 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)