Rusijos vicečempionai beveik visą rungtynių laiką laiko iniciatyvą savo rankose, nors Pablo Laso auklėtiniai jiems kvėpavo į nugaras.

Po dviejų kėlinių „Chimki“ pirmavo 45:39, maskviečiai laimėjo ir trečiąjį kėlinį, tačiau ketvirtojo pradžioje po „Real“ mažylio Facundo Campazzo tritaškio aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai 69:68.

Svečių lyderis Aleksejus Švedas žaibiškai atsakė taikliu tritaškiu ir iki paskutinės minutės jo vedama ekipa pirmavo.

Likus žaisti 30 sek. „Real“ krepšininkams pavyko skirtumą sumažinti iki 2 taškų – 80:82, tačiau Lukos Dončičiaus paleistas tritaškis skriejo pro šalį ir „Real“ tvirtovė griuvo.

Jonas Mačiulis per 18 min. 21 sek. pelnė 8 taškus (1/1 dvitaškis, 2/3 tritaškiai,) atkovojo 4 kamuolius, triskart prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Real“: Luka Dončičius 12 (1/4 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos, 7 atk.k.), Fabienas Causeuras (5 rez.p.), Gustavo Ayonas (10 atk.k.) ir Jeffery Tayloras po 10, Facundo Campazzo 9, Jonas Mačiulis 8, Anthony Randolphas ir Felipe Rayesas po 6, Rudy Fernandezas 4.

Chimki“: Aleksejus Švedas 20 (4/10 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 3/3 baudos, 5 rez.p.), Jamesas Andersonas 16, Anthony Gillas 12, Malcolmas Thomas 11 (6 atk.k., 4 rez.p.), Stefanas Markovičius 9 (8 atk.k.).

Eurolygos lentelė po ketvirtadienio (11 02) rungtynių

Šiose rungtynėse Felipe Reyesas susigrąžino Eurolygos atkovotų kamuolių karaliaus sostą. Dabar „Real“ puolėjo sąskaitoje 1604 atkovoti kamuoliai per karjerą.

Geriausio visų laikų turnyro kovotojo dėl kamuolių karūną F. Reyesas buvo perleidęs praėjusį sezoną graikui Ionnisui Bourousiui, tačiau ketvirtadienio rungtynėse atkovojęs 7 kamuolius 37 metų veteranas regalijas susigrąžino.

F. Reyesas visus 14 savo karjeros sezonų Eurolygoje praleido gindamas Madrido „Real“ garbę.

Jis yra antras pagal sužaistas rungtynes Eurolygos istorijoje – 292, antras pagal pataikytus baudos metimus – 851 ir penktas pagal pelnytus taškus – 2645.

He got it! With this rebound, @9FelipeReyes, @RMBaloncesto is once again the EuroLeague's all-time top rebounder!! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/JWH3ftA1P7