Antrame kėlinyje dažniau klysti pradėję „AX Armani Olimpia“ krepšininkai įpusėjus rungtynėms atsiliko 29:39. Po didžiosios pertraukos Simone Pianigianio auklėtinių reikalai dar labiau pašlijo – aikštės šeimininkai įgijo triuškinamą 20 taškų pranašumą 60:40.

Ketvirtame ketvirtyje desperatiškai pavyti varžovus norėję svečiai nieko doro nepešė, o labiausiai Milano komandai koją kišo klaidos ir itin silpna kova dėl atšokusių kamuolių.

„Maccabi“ (3/2) šventė įtikinamą pergalę 79:68 (18:14, 21:15, 21:13, 19:26).

Milano ekipai Artūras Gudaitis per 16 min. pelnė 11 taškų (5/6 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Arturas Gudaitis, @OlimpiaMI1936 swats away @pg30_Cole, @MaccabitlvBC!! #7DAYSMagicMoment pic.twitter.com/O4G08xVxuN— EuroLeague (@EuroLeague) November 2, 2017

Mantas Kalnietis per 16 min. pelnė 8 taškus (0/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo 4 kartus ir surinko 8 naudingumo balus.

Milano komanda pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 24:44 ir suklydo daugiau kartų – 12:7.

Maccabi“: Deshaunas Thomas 14 (8 atk.k.), Alexas Tyusas (15 atk.k.) ir Deandre Kane'as po 12, Norrisas Cole'as (8 rez. p.), Pierre'as Jacksonas ir Artsiomas Parakhouskis po 10.

„AX Armani Olimpia“: Dairis Bertanis 13, Artūras Gudaitis 11, Andrew Gouldelockas ir Kalebas Tarczewskis po 10, Mantas Kalnietis ir Vladimiras Micovas po 8.

Po ketvirto pralaimėjimo atsistatydinus „Baskonios“ strategui Pablo Prigioni, Vitorijos komanda ketvirtadienį savo aikštėje buvo „užsivedusi“.

Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai šovė į priekį 42:32, tačiau „Panathinaikos“ atsigriebė po didžiosios pertraukos.

Trečiame ketvirtyje po Nicko Calatheso dvitaškio atkakliai varžovams ant kulnų lipę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai 55:54 ir iniciatyvos neišleido iš rankų beveik iki pat rungtynių pabaigos.

Tačiau vietos sirgalių palaikomi „Baskonia“ krepšininkai sugebėjo priartėti ir likus žaisti 1,5 sek. sukurti stebuklą. Per visą aikštę kamuolį nusivaręs Rodrigue Beaubois dvitaškiu iš po krepšio išplėšė taip baskų lauktą pergalę.

„Baskonia“ po keturių pralaimėjimų iš eilės iškovojo pirmą pergalę šį sezoną 85:84 (27:24, 20:21, 16:22, 22:17).

Epizodiškai dvikovoje pasirodęs Lukas Lekavičius Atėnų ekipai per 9 min. pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po kamuolį, kartą suklydo ir dukart prasižengė.

Baskonia“: Jaysonas Grangeris 20 (6/7 tritaškiai), Rodrigue'as Beauboisas ir Tornike Šengelija po 15, Mattas Janningas 12, Janis Timma 9.

Panathinaikos“: Nikos Pappas 22 (4/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/6 baudos), Jamesas Gistas 16, Chrisas Singletonas 15 (6 atk.k.), Nickas Calathesas 14 (14 rez.p.), Kc Riversas 12 (9 atk.k.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)