„Nevėžis“ pirmąjį kėlinį laimėjo 9 taškų skirtumu, bet įpusėjus rungtynėms jau atsiliko 43:46. Po 30 žaidimo minučių kėdainiečiai turėjo 7 taškų pranašumą (61:54), o paskutiniame kėlinyje aikštėje toliau dominavo „Bakken Bears“ krepšininkai, po finalinio teisėjo švilpuko šventę pergalę.

Kėdainių komandai 19 taškų pelnė Rihardas Kuksikas, 9 – Malcolmas Grantas, o Danijos ekipoje išsiskyrė po 16 taškų surinkę Michelas Dioufas ir Jeffrey Crockettas.

Po trijų turų „Bakken Bears“ turi dvi pergales, o „Nevėžis“ – vieną.

Tuo metu BBL čempionato B grupės rungtynėse Pasvalio „Pieno žvaigždžės“ išvykoje 110:83 (27:18, 26:13, 25:27, 32:25) nepaliko vilčių Uogrės „Ogre“ (Latvija) klubui.

Svečiams po 18 taškų pelnė Tomas Lekūnas ir Trevonas Hughesas, po 12 – Nikita Balašovas ir Ignas Fiodorovas, po 11 – Aleksejus Žukanenka ir Martynas Varnas, po 10 – Artūras Ausėjas ir Tomas Galeckas. Šeimininkams gretose 16 taškų surinko Janis Poznakas.

„Pieno žvaigždės“ BBL pirmenybėse laimėjo abu žaistus mačus.