Rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką, o po Louko Mavrokefalidžio baudų metimų „Lietuvos rytas“ pirmavo 9:8. Visgi tuomet R. Kurtinaičio auklėtiniai ėmė klysti puolime, o tuo pasinaudoję ALBA krepšininkai smaginosi dėjimais ir spurtavę 12:4 susikrovė solidžią persvarą (12:21). Tiesa, situaciją kiek pagerino pirmą ketvirtį dviem dėjimais užbaigęs jaunasis Martynas Echodas – 16:21.

Žaidimo ritmą pajutęs „Lietuvos rytas“ ir toliau sėkmingai rungtyniavo puolime – po Roko Giedraičio tolimo šūvio vėl atsidūrė priekyje, o M. Echodui vėl sudrebinus krepšį neapsikentęs minutės pertraukėlės paprašė šeimininkų vairininkas Aito Garcia Renesesas (30:27). Daugybę skirtingų kelių link Berlyno ekipos krepšinio radę vilniečiai vienu metu pirmavo 7 taškais, tačiau ilsėtis išėjo turėdami kiek mažesnę persvarą – 45:42.

ALBA krepšininkai po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir surengė mini-spurtą 6:0. Negana to, L. Mavrokefalidis vos per 2,5 min. spėjo susirinkti tris asmenines pražangas ir buvo priverstas sėstis ant suolo. Visgi „Lietuvos rytas“ laiku susiėmė: Mindaugas Lukauskis smeigė du tolimus šūvius, vieną pridėjo Travisas Petersonas. Pastarasis netrukus dar realizavo ir tris baudų metimus (57:52).

Net keturias asmenines pražangas jau susirinkęs Marius Grigonis tik trečiojo kėlinio viduryje pelnė pirmuosius savo taškus – lietuvis tiksliai atakavo iš toli. Po šio šūvio ALBA perėmė iniciatyvą, išlygino rezultatą, o tuomet dar pataikė du tritaškius iš eilės ir privertė R. Kurtinaitį prašyti minutės pertraukėlės (61:67). Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė tie patys 6 taškai – 63:69.

Nors M. Lukauskis tritaškiu buvo apmažinęs atsilikimą, tačiau netrukus ALBA atsakė šešiais taškais iš eilės, iš kurių keturis pelnė M. Grigonis (68:77). Tačiau „Lietuvos rytas“ rankų nuleisti neketino – iš toli vėl pataikė M. Lukauskis, penkis taškus pridėjo L. Mavrokefalidis (76:77).

Trijų taškų deficitą turėję vilniečiai dukart iš eilės suklydo puolime, o greitose atakose lankus laužę ALBA žaidėjai nutolo 7 taškų atstumu. Likus žaisti 1:52 min. „Lietuvos rytas“ atsiliko 80:88, tačiau tada M. Lukauskis pataikė iš toli, Ch. Krameris atliko aštrų reidą ir intriga atgijo (85:88). Visgi Berlyno ekipa atsilaikė ir privertė „Lietuvos rytą“ patirti trečiąją nesėkmę.

Iki šios dvikovos M. Grigonis buvo antras pagal naudingumą ALBA žaidėjas, tačiau akistatos su „Lietuvos rytu“ laukęs 23-ejų metų lietuvis akivaizdžiai „perdegė“. Greitai pražangų prisirinkęs 198 cm ūgio gynėjas vienu metu turėjo net -6 naudingumo balus.

Tiesa, kiek susiėmęs Lietuvos rinktinės narys antroje rungtynių pusėje savo statistiką pasigerino. Iš viso per 18 minučių jis pelnė 7 taškus (2/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 varžovo pražangą, pats taisykles pažeidė 4 sykius ir surinko 3 naudingumo balus.

ALBA: Peytonas Siva 26 (4/8 trit., 9 rez. perd., 31 naud. bal.), Dennisas Cliffordas 14, Luke'as Sikma (10 atk. kam.) ir Spenceris Butterfieldas po 10, Nielsas Giffey 8 taškai.

„Lietuvos rytas“: Mindaugas Lukauskis 19 (5/6 trit.), Loukas Mavrokefalidis 18, Martynas Echodas 16 (9 atk. kam.), Chrisas Krameris 12 (10 rez. perd.), Rokas Giedraitis 9 taškai.