„Tai dar vienos svarbios rungtynės. Jei norime mąstyti apie kitą etapą, namuose reikia bandyti iškovoti visas pergales. Juk pats turnyro formatas įpareigoja ir daug ką pasako – iš aštuonių komandų į kitą etapą patenka tik keturios ekipos, o ne taip, kaip būdavo kituose turnyruose – iš šešių ekipų į kitą etapą patenka keturios komandos.

FIBA Čempionų lygos grupės varžybų pabaigoje viską sujaukti gali, kad ir vienas, rodos, ne toks ir prasmingas pralaimėjimas. Tad stengtis ir atiduoti visas jėgas privalu kiekvienose rungtynėse. Namuose pergalės yra reikalingos lyg oras“, – akcentavo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Anot jo, Turkijos komanda yra labai pavojinga ir gerai puolanti krepšį.

„Galbūt jie šiek tiek silpniau ginasi ir būtent tuo mes ir turime naudotis. „Gaziantep“ komandos branduolį sudaro šeši legionieriai – penki amerikiečiai, slovėnas ir pora vietinių žaidėjų. Jie naudoja nedidelę rotaciją, bet žaidėjai gerai jaučiasi. Pirma mūsų užduotis – išspręsti klausimą, kaip sustabdyti jų puolimą. Norėtųsi, kad viskas prasidėtų nuo gynybos, nes gynyba garantuoja rezultatus.

Bet, beabejo, bandysime atakuoti juos, nes žinome, kad jie gynybos srityje nėra geriausi. Turkai turi ženkliai didesnį biudžetą, bet mes bandysime įrodyti, kad aikštėje žaidžia ne biudžetas, o žmonės“, – pabrėžė K. Maksvytis.

Šiose rungtynėse „Neptūnui“ dar nepadės naujokas Jerry Johnsonas. Jis iš Amerikos į Klaipėdą atskris ketvirtadienį. Priminsime, kad jis pakeis su komanda atsisveikinusį ir Klaipėdą jau palikusį kitą amerikietį Malcolmą Armsteadą.

„Bandysime išsiversti su tais žaidėjais, kuriuos turime. Dėl Mindaugo Kačino taip pat nėra aišku, kokios jis yra žaidybinės fazės, kada grįš į žaidybinį ritmą. Juk jis nerungtyniavo nuo pat sezono pradžios. Mindaugas Kačinas jau treniruojasi su komanda visa jėga, mes jo jau netaupome, medikai leido jam rungtyniauti. Tačiau ar pasirodys aikštėje su dvikovoje su turkais 100 procentų negaliu atsakyti“, – teigė K. Maksvytis.

Pirmuose turuose pergales iškovoję, o vėliau po pralaimėjimą patyrę „Neptūno“ ir „Gaziantep“ atstovai pasiruošę bekompromisei kovai.