Rungtynes geriau pradėjo „Juventus“ ekipa, kuri po M. Kupšo dvitaškio pirmą kartą įgavo dviženklį pranašumą (15:5). Puolime strigę „Vytauto“ krepšininkai per pirmąjį kėlinį taip ir nepermetė dviženklės taškų ribos (9:20).

Antrajame ketvirtyje svečiai buvo priartėję (19:22). tačiau likusią penkių su puse minučių atkarpą pralaimėjo 12 taškų skirtumu – 23:38.

Po ilgosios pertraukos „Vytauto“ žaidimas nepasikeitė – prieniškiai ir toliau šaudė pro šalį, o prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė 16-a taškų (38:54).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai buvo prisiviję iki 6 taškų (62:68), tačiau užtikrintai mačo pabaigą sužaidę „Juventus“ krepšininkai šventė pirmąją pergalę sezone – 77:68.

Nugalėtojams po 15 taškų surinko Dovis Bičkauskis (dvitaškiai 5/7, 4 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Anthony Irelandas (tritaškiai 3/4, 6 atk. kam., 4 rez. perd.), po 11 – Maksymas Korniienko (11 atk. kam., 5 rez. perd.), LaRonas Dendy (dvitaškiai 4/5) ir Mindaugas Kupšas (8 atk. kam.), 10 – Laurynas Samėnas (tritaškiai 2/9), 4 – Karolis Guščikas.

„Vytauto“ gretose išsiskyrė Justas Sinica (17 tšk., dvitaškiai 4/5, tritaškiai 3/13, 5 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas (14 tšk., 6 atk. kam.) bei Tomas Dimša (13 tšk., dvitaškiai 6/7, 4 atk. kam., 5 rez. perd.).

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):