Pirmą kėlinį galingai pradėjęs „Žalgiris“ per pirmas dvi minutes pasiuntė „Lietkabelį“ į nokdauną – 12:2. Po minutės pertraukėlės svečiai bent jau neleido skirtumui augti ir po pirmo ketvirčio ekipas skyrė 10 taškų – 31:21.

Antrą kėlinį „Lietkabelis“ pradėjo dviem tritaškiais ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų, o po dar sėkmingos vienos atakos ekipas skyrė tik vienas taiklus dvitaškis (33:31).

Po svečių išpuolių Šarūnas Jasikevičius paprašė minutės pertraukėlės ir šeimininkai besibaigiant kėliniui vėl atstatė dviženklį pranašumą. Ketvirtį užbaigė „Lietkabelio“ gynėjo Gary Taltono tolimas šūvis ir po pirmosios mačo pusės „Žalgiris“ pirmavo 53:44.

Trečiame ketvirtyje „Žalgiris“ neleido „Lietkabeliui“ priartėti ir atrodė, kad viskas šiame mače jau aišku. Prieš lemiamą ketvirtį žaliai balti pirmavo 80:61 ir buvo panašu, kad likusi mačo dalis taps formalumu.

Bet ketvirtą kėlinį pradėjo Luko Aukštikalnio ir Simo Jasaičio tritaškiai ir skirtumas ištirpo iki 13 taškų – 80:67.

Aaronas White'as taip pat atsakė tritaškiu, dvitaškį pridėjo Antanas Kavaliauskas: žaliai balti situaciją stabilizavo 85:67.

„Lietkabelis“ nebuvo linkęs sudėti ginklus anksčiau laiko, likus 3:30 min. po Žanio Peinerio dvitaškio su pražanga skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (91:81).

Maža to, kauniečiai strigo puolime, o svečių apetitas po Vaido Čepukaičio dėjimo tik augo – 91:85.

Likus minutei V. Čepukaitis pataisė netaiklų L. Aukštikalnio metimą – 92:90. „Žalgirio“ gretose K. Pangosas prametė ir „Lietkabelis“, likus 26 sek., pirmąkart turėjo šansą išlyginti arba net persverti rezultatą savo naudai.

Tačiau paskutinė „Lietkabelio“ ataka buvo nevykusi: ją pradėjo G. Taltonas, kuris ieškojo iš po užtvaros beatsilaisvinančio Simo Jasaičio, kuris, panašu, ir turėjo užbaigti šią ataką. Tačiau perdavimui progos nebuvo ir pats gynėjas ėmėsi iniciatyvos.

Jo prasiveržimas baigėsi kamuolio praradimu, per likusias sekundes „Lietkabelis“ nespėjo prasižengti ir „Žalgiris“ galėjo lengviau atsikvėpti: pergalė 92:90 (31:21, 21:22, 28:18, 12:29).

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 19, Kevinas Pangosas 17, Aaronas White'as 11, Paulius Jankūnas 7, Axelis Toupane'as 5, Brandonas Daviesas, Paulius Valinskas ir Artūras Milaknis po 4, Edgaras Ulanovas 2 taškai.

„Lietkabelis“: Gary Taltonas 20, Žygimantas Skučas 13, Simas Jasaitis 11, Žanis Peineris 9, Donatas Tarolis 7, Adas Juškevičius ir Darjušas Lavrinovičius po 6, Lukas Aukštikalnis ir Gintaras Leonavičius po 5.

„Lietkabelis“ šiame mače vertėsi be savo lyderių Kšištofo Lavrinovičiaus, kuris prieš mačą juto nuraros skausmus, ir Lorenzo Williamso, kuris gydosi nedidelę traumą.