0:0 ir 2:2 – vos du kartus švieslentėje degė lygus rezultatas. Juokauti nenusiteikęs „Žalgiris“ nuo pirmųjų minučių truktelėjo į priekį ir susikrovė dviženklę persvarą (18:7).

Pamažu atotrūkį vis didinę čempionai po dviejų kėlinių pirmavo 16, po trijų – 29, o pačioje ketvirto kėlinio pabaigoje skirtumas buvo pasiekęs rekordinę 45 taškų ribą.

Šiose rungtynėse ant parketo po čiurnos traumos sugrįžo „Žalgirio“ naujokas Dee Bostas, per 11 minučių spėjęs surinkti 1 tašką, 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 perimtus kamuolius.

Rezultatyviausias žalgiriečių gretose su 16 taškų buvo Antanas Kavaliauskas, po 13 taškų prie pergalės pridėjo Paulius Jankūnas ir Artūras Milaknis.

„Vytauto“ klube išsiskyrė Denisas Lukašovas, vienintelis perlipęs dviženklio taškų skaičiaus ribą. Gynėjo iš Ukrainos sąskaitoje – 12 taškų.

Jokio vargo neturėjo ir Klaipėdos „Neptūnas“ (6/2), laimėjęs taip pat savų žiūrovų akivaizdoje. Kazio Maksvyčio kariauna 98:58 (19:8, 25:22, 28:10, 26:18) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (3/5) krepšininkus.

Rungtynių lūžis įvyko dar pirmame ketvirtyje, kai uostamiesčio ekipa surengė spurtą 13:2, įgijo 11 taškų pranašumą ir palaužė dzūkų dvasią. Visgi gailėtis svečių „Neptūnas“ net neketino ir po pertraukos įjungė dar aukštesnę pavarą, kuri leido susikrauti net 40 taškų persvarą.

16 taškų nugalėtojams surinko Renaldas Seibutis, 14 – Juanas Palaciosas, 13 – Simas Galdikas, po 11 – Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius.

„Dzūkijos“ klube rezultatyviausias su 10 taškų buvo legionierius iš Kroatijos Domagojus Samacas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)