Sostinės ekipa svečiuose gana lengva 101:71 (27:20, 18:13, 34:18, 22:20) įrodė pranašumą prieš jaunimo vedamą „Šiaulių“ (2/5) klubą.

Pirmame kėlinyje likus žaisti 3:48 min. švieslentėje dar degė lygus rezultatas (17:17), tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ spurtavo 8:0 ir perėmęs iniciatyvą į savo rankas su kiekvienu kėliniu tik didino savo persvarą.

Skaudžiausią smūgį šeimininkams R. Kurtinaičio kariauna smogė po pertraukos, trečiąjį kėlinį laimėjusi net 34:18, užkirsdama bet kokias „Šiaulių“ viltis sukurti sensaciją.

Tiesa, per paskutines 10 minučių Antano Sireikos auklėtiniai galvų nenuleido ir nesileido daužomi – nors ketvirtį ir pralaimėjo, tačiau tik 2 taškais.

101 tašką įmetęs „Lietuvos rytas“ užfiksavo trečią didžiausią sezono rezultatyvumą. Vilniaus klubas pirmose rungtynėse prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ surinko 104 taškus, o Kauno „Žalgiris“ į tų pačių pasvaliečių krepšį buvo sumetęs 106.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 20 (10 atk. kam.), Donatas Sabeckis 15 (5 rez. perd., 7 išpr. praž.), Nicholas Zeisloftas 12 taškų.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis ir Travisas Petersonas po 17, Mindaugas Lukauskis ir Loukas Mavrokefalidis po 14, Robertas Carteris 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)