Vis dar nenugalėtas Artūro Štalbergo auklėtiniai aštuntą pergalę iš eilės iškovojo Pasvalyje 85:75 (23:18, 32:21, 9:19, 21:17) pranokdamas „Pieno žvaigždžes“ (3/2).

Pakankamai atkakliai kova prasidėjusiose rungtynėse šeimininkai pirmo kėlinio pabaigoje dar buvo priekyje 15:14, tačiau nuo momento „Lietkabelis“ įjungė aukštesnę pavarą, pamažu ėmė didinti atotrūkį ir prieš pertrauką jau buvo susikrovę 16 taškų pranašumą – 55:39.

Tačiau po poilsio minučių „Pieno žvaigždės“ parodė gyvybės ženklus ir mažais žingsniukais ėmė artėti prie lygos lyderių, kol ketvirto kėlinio viduryje rezultatas galiausiai tapo lygus 67:67.

Visgi pajutę pirmojo pralaimėjimo grėsmę svečiai iš Panevėžio susiėmė, spurtavo 11:0 ir susikrauto pranašumą antrą kartą nebeišvaistė.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas 20, Artūras Ausėjus 14, Ignas Fiodorovas 9, Nikita Balašovas 8 taškai.

„Lietkabelis“: Adas Juškevičius ir Žanis Peineris 16, Gary Taltonas 11, Gintaras Leonavičius ir Simas Jasaitis po 8 taškus.

Pirmąją pergalę pirmenybėse iškovojo Kėdainių „Nevėžis“ (1/4), kuris 80:74 (17:20, 13:25, 26:19, 24:10) Utenoje stebuklingai ant menčių paguldė be pergalių likusius „Juventus“ (0/7) krepšininkus.

Kėdainiečiai trečio kėlinio pradžioje turėjo net 19 taškų deficitą, tačiau rado savyje jėgų ir atsitiesę šventė pirmąją pergalę LKL čempionate.

Gedimino Petrausko auklėtiniams, neskaičiuojant pasirodymo FIBA Čempionų lygos atrankoje, tai buvo jau net devintoji nesėkmė – dar dvi buvo patirtos Europos turnyro pagrindinių varžybų starte.

Pastaroji specialistui tapo lemtinga – jis nusprendė palikti vairininko kėdę. Pranešama, kad, kol ekipa ieškos naujo vyriausiojo trenerio, jai vadovaus Žydrūnas Urbonas.

„Juventus“: Anthony Irelandas 15, Dovis Bičkauskis, Simas Buterlevičius (8 rez. perd.) ir Laronas Dendy po 12, Mindaugas Kupšas 10 taškų.

„Nevėžis“: Malcolmas Grantas 32 (4/6 dvit., 6/8 trit., 6/6 baud. met., LKL sezono rekordas), Rihardas Kuksikas 14, Justas Tamulis 13 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)