Galingai 24:11 rungtynes Belgrade pradėję aikštės šeimininkai įpusėjus trečiam kėliniui dar pirmavo 55:41.

Tačiau svečių žaidėjas Thomas Heurtelis iniciavo spurtą ir katalonai likus žaisti iki rungtynių pabaigos mažiau nei 3 minutes sumažino skirtumą iki minimumo.

Pajutusi slystant žemę iš po kojų Belgrado ekipa susikaupė ir, užbaigusi rungtynes sėkminga atkarpa 11:2, šventė pirmą pergalę Eurolygoje šį sezoną.

Praėjusią savaitę net 98:71 Atėnų „Panathinaikos“ sutriuškinę „Barcelonos“ krepšininkai patyrė pirmą pralaimėjimą.

„Crvena Zvezda MTS“: Milko Bjelica 23, Taylor Rochestie ( 7 rez. perd.) – 22, Mathias Lessortas (9 atk. kam.) – 13, Pero Antičius (9 atk. kam.) – 10.

Barcelona“: Kevinas Seraphinas – 16, Thomas Heurtelis (11 rez. perd.) – 14, Adamas Hanga ir Ante Tomičius po 10.

Praėjusio sezono vicečempionė Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) komanda savo aikštėje 80:75 (21:11, 16:22, 22:14, 21:28) nugalėjo Malagos „Unicaja“ (Ispanija) krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę.

„Olympiakos“: Hollisas Thompsonas 15, Nikola Milutinovas 12, Georgios Printezis, Vangelis Mantzaris ir Bryan Roberts po 9

„Unicaja“: Ray McCallumas ir Draganas Milosavljevičius – po 14, Jamesas Augustine'as ir Dejanas Muslis po 12.

Paskutinėse antro turo rungtynėse Ispanijoje „Valencia Basket“ namuose 78:71 (19:13, 19:25, 28:10, 12:23) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) krepšininkus.

„Valencia Basket“: Erickas Greenas 24, Joanas Sastre 15, Bojanas Dubljevičius - 9.

„Anadolu Efes“: Vladimiras Štimacas 22, Errickas McCollumas 20, Edo Muričius 11.

Po dviejų turų be pralaimėjimų žengia keturi klubai - Madrido „Real“ (Ispanija), Tel Avivo „Maccabi Fox“ (Izraelis), Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) ir Maskvos srities „Chimki“ (Rusija).

Lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai)

1.Madrido „Real“220
2.Tel Avivo „Maccabi Fox“220
3.Pirėjo „Olympiakos“220
4.Maskvos srities „Chimki“220
5.Barselonos „FC Barcelona Lassa“211
6.Belgrado „Crvena Zvezda MTS“211
7.„Valencia Basket“211
8.Stambulo „Fenerbahce Dogus“211
9.Maskvos CSKA211
10.Malagos „Unicaja“211
11.Kauno „Žalgiris“211
12.Atėnų „Panathinaikos Superfoods“211
13.Milano „AX Armani Exchange Olimpia“202
14.Vitorijos „Baskonia“202
15.Stambulo „Anadolu Efes“202
16.Bambergo „Brose“202