Pirmomis minutėmis „Lietkabelį“ į priekį ant savų pečių traukė Žanis Peineris, pelnęs visus 11 komandos taškų: pataikė du tritaškius, įmetė dvitaškį ir dar pridėjo ataką „2+1“. Šis latvio šou įpusėjus pirmajam ketvirčiui leido svečiams pirmauti 11:8. Visgi per likusias minutes vos sykį pasižymėti sugebėjo vienintelis Kšyštofas Lavrinovičius, o panevėžiečiai atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 13:17.

Per pertraukėlę Artūras Štalbergas užsidirbo techninę pražangą, o baudos metimą sėkmingai realizavęs Nihadas Dedovičius pradėjo įspūdingą Miuncheno komandos spurtą – puolime užstrigęs „Lietkabelis“ septynių minučių atkarpą pralaimėjo net 0:20 (skaičiuojant nuo pirmo ketvirčio – net 0:28) ir atsidūrė nepavydėtinoje padėtyje (13:37).

Dar viena technine ir nesportine pražangomis pažymėtą taškų badą nutraukė iš toli pataikęs Kšyštofas, tačiau tai nesutrukdė šeimininkams ir toliau didinti atotrūkio, kuris prieš pertrauką siekė net 27 taškus – 22:49.

Anton Gavel opens the back-door to Jared Cunningham for a massive 1-handed alleyoop for @fcb_basketball #7DAYSEuroCup pic.twitter.com/HE5KzCW1jy
— EuroCup (@EuroCup) October 18, 2017

Po poilsio minučių šeimininkai mažinti apsukų neketino, negana to, jie savo publikai dar demonstravo ir akiai gražų žaidimą – pirmuosius komandos taškus kėlinyje pelnė Jaredas Cunninghamas, ataką „žemė-oras“ užbaigęs įspūdingu dėjimu. O ir skirtumas tarp komandų toliau augo – po 30 minučių švieslentėje degė „Lietkabeliui“ gėdingi skaičiai 31:70.

Lemiamame ketvirtyje Panevėžio komanda sugebėjo užsidirbti jau net trečią techninę pražangą, o „Bayern“ ėmė šypsotis ir sėkmė – Alexas Kingas tritaškį pataikė nuo lentos. Vienu metu komandas skyrė net 42 taškai, bet „Bayern“ ekipai kiek atleidus vadžias gynyboje, A. Štalbergo auklėtiniai iki finalinės sirenos atsilikimą vos vos apmažino – 57:93.

„Bayern“: Nihadas Dedovičius 15, Danilo Barthelis 12, Braydonas Hobbsas 11 (5 rez. perd.), Alexas Kingas (12 min.) ir Vladimiras Lučičius po 10 taškų.

„Lietkabelis“: Žanis Peinaris 14, Gintaras Leonavičius ir Donatas Tarolis po 8, Kšyštofas Lavrinovičius ir Lukas Aukštikalnis po 5 taškus.

Panevėžiečių statistika

Antrasis šios grupės kovų turas antradienį prasidėjo Podgoricos „Budučnost“ (2/0) pergale – Juodkalnijos ekipa Jeruzalėje 86:81 nugalėjo „Hapoel“ (0/2) vyrus.

Trečiadienio vakarą į akistatą dar stojo ir Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (1/1) bei „Galatasaray“ (0/2) krepšininkai, pergalių sąskaitą šioje akistatoje atidarė italai, namuose laimėję 74:71.