„Svarbiausia, kad visi esame sveiki. Turime daug energijos ir noro namuose žaisti gerai ir laimėti. Laukia stiprūs varžovai – Latvijos lyderiai, turintys pajėgių Latvijos rinktinės žaidėjų. „Ventspils“ ekipa turi savo stilių, treneris pažįsta Lietuvos krepšinį, turi savo krepšinio filosofiją“, – sakė R. Seibutis.

Jis pabrėžė, kad rungtyniauti „Švyturio“ arenoje tarp savų sirgalių – vienas malonumas.

„Klaipėdoje visada jaučiame šiltą sirgalių palaikymą. Tik geru žaidimu galime pritraukti sausakimšą areną sirgalių, mes stengsimės kovoti kiekvienose rungtynėse ir tikiuosi, kad žmonės tai įvertins ir ateis mūsų palaikyti“, – teigė R. Seibutis.

„Neptūno“ krepšininkų treniruotę stebėję klubo direktorius Artūras Žalys ir komandos sporto direktorius Donatas Zavackas žurnalistams sakė, jog vyksta intensyvus darbas.

„Esame pasiskirstę darbo sferomis. Donatas Zavackas atsakingas už sportinę veiklą, o aš – už klubo ūkio klausimus. Man svarbiausia, kad komanda judėtų į priekį, gerai rungtyniautų, iškovotų pergalių, būtų patenkinti visi: tiek sirgaliai, tiek žaidėjai, tiek treneriai, tiek rėmėjai, tiek Klaipėdos valdžios atstovai, tiek klubo valdybos nariai“, – akcentavo „Neptūno“ komandos direktorius A. Žalys.

D. Zavackas patvirtino, kad baigė profesionalaus krepšininko karjerą ir dabar visą dėmesį telkia į „Neptūno“ klubo reikalus.

„Sporto direktoriumi dirbu vos savaitę. Tai įpareigojančios pareigos. „Neptūno“ komandos biudžetas nėra vienas iš didžiausių LKL, nieko panašaus. Sukamės pagal galimybes. Analizuojame žaidėjų rinką, o ateityje, ar stiprinsimės naujais žaidėjais, – matysime. Tikimės, kad artimiausiu metu galės žaisti Mindaugas Kačinas, tada bus lengviau – žaidėjų rotacija padidės“, – sakė D. Zavackas.

Priminsime, kad būtent „Ventspils“ komanda praėjusių metų gruodį nutraukė sėkmingiausią neptūniečių startą europinio lygio turnyruose, kai klaipėdiečiai FIBA Čempionų lygoje buvo iškovoję 6 iš eilės pergales.