Artūro Štalbergo auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 83:69 (26:19, 23:12, 11:20, 23:18) įveikė be pergalių liekančius Kėdainių „Nevėžio“ (0/4) krepšininkus.

Į pergalę šeimininkus vedęs K. Lavrinovičius per 22 minutes pelnė 24 taškus (6/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 varžovo metimą.

38-ąjį gimtadienį netrukus švęsiančio veterano pasirodymas įvertintas 26 naudingumo balais. Solidžiai pasirodė ir jo brolis Darjušas, per 10 minučių surinkęs 10 taškų, 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 13 naudingumo balų.

Pamatus pergalei „Lietkabelis“ padėjo pirmojoje susitikimo pusėje. Antrąjį kėlinį panevėžiečiai laimėjo 11 taškų persvara ir prieš ilgąją pertrauką pradėjo triuškinti varžovus 49:31.

Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžio“ ekipa buvo priartėjusi 58:63, tačiau paskutiniosiomis minutėmis „Lietkabelis“ vėl atitrūko ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė užtikrintą pergalę.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 24, Gintaras Leonavičius 12, Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) po 10.

„Nevėžis“: Jamesas Woodardas 14, Malcolmas Grantas 13, Valerijus Likhodejus ir Justas Tamulis po 10, Gintautas Matulis ir Vladislavas Koreniukas po 9.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)