Be pergalių liekanti Virginijaus Šeškaus kariauna Tomo Dimšos tritaškio dėka prasidėjus paskutinei minutei pirmavo 72:69, tačiau tai nuo eilinės nesėkmės neišgelbėjo.

Netrukus rezultatą išlygino Artūras Ausejis (72:72), kuris po to dar ir išprovokavo varžovo pražangą puolime.

Likus žaisti 41 sekundę, Pasvalio klubą į priekį išvedė Nikita Balašovas, o persvarą baudų metimais padvigubino Ryanas Harrow – 76:72.

Per likusį rungtynių laiką komandos keitėsi taikliais baudų metimais, o paskutinę mačo minutę 11:3 laimėjusios „Pieno žvaigždės“ pergalės iš savo rankų jau nepaleido.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Ausėjis 17, Nikita Balašovas 14, Ryanas Harrow 13, Aleksejus Žukanenka 11, Tomas Lekūnas 9,

„Vytautas“: Edvinas Šeškus ir Eigirdas Žukauskas (7 atk. kam.) po 18, Tadas Klimavičius 14 (7 atk. kam., Tomas Dimša 10.