Intriga šiose rungtynėse gyvavo vos vieną kėlinį. Po 20 min. „Juventus“ atsiliko 4 taškais, tačiau vėliau Prancūzijos čempionate rungtyniaujančios „Monaco“ ekipos pranašumas ėmė augti kaip ant mielių.

Po 20 min. „Juventus“ deficitas jau siekė 17 taškų, po 30 – 21 tašką, o rungtynės baigėsi „Monaco“ susikrovus 37 taškų pranašumą.

„Juventus“ krepšininkai 36-31 laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau ženkliai prasčiau atakavo krepšį, o labiausiai akis bado 26 svečių padarytos klaidos (šeimininkai prarado 13 kamuolių).

Keturi Utenos komandos legionieriai kartu sudėjus žaidė 63 minutes, tačiau sukrapštė vos 5 taškus. 3 pelnė LaRonas Dendy, 2 – Jonte Flowersas.

Carlas Lindbomas ir Anthony Irelandas aikštę paliko „sausi“.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 14, Laurynas Samėnas 10, Simas Buterlevičius 9, Karolis Guščikas 9, Dovis Bičkauskis 6, LaRonas Dendy 3, Jonte Flowersas 2 taškai.

„Monaco“: Amara Sy 17, Christopheris Evansas 15, Elmedinas Kikanovičius 14 (7 atk. kam.), Paulas Lacombe 11 taškų.

Kitą savaitę G. Petrausko auklėtinių laukia ne ką lengvesnė išvyką į Turkiją, kur teks kautis su Izmiro „Pinar Karsiyaka“ krepšininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)