Ramūno Cvirkos auklėtiniai „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse namuose 81:79 (27:19, 18:16, 20:16, 16:28) palaužė „Šiaulius“ (2/3).

Likus žaisti 4 minutes, viskas šiame susitikime atrodė aišku. Viso susitikimo metu užtikrintai žaidusi Pasvalio ekipa buvo priekyje 77:64.
Vis dėlto Antano Sireikos kariauna nepasidavė ir spurto 12:2 dėka paskutinę minutę prisivijo 76:79.

Negana to, tuomet šeimininkams nepavyko suregzti rezultatyvios atakos, o net Juliui Kazakauskui atkovojus kamuolį puolime, sužingsniavo Ryanas Harrow.

Išsigelbėjimui šiauliečiai turėjo 6 sekundes, tačiau jomis pasinaudoti nepavyko. Iš toli nepataikė Arminas Urbutis.

Nikita Balašovas baudų metimais padidino skirtumą iki 5 taškų (81:76), o Kristupo Žemaičio paskutinę sekundę įmestas tritaškis nieko pakeisti jau nebegalėjo.

„Pieno žvaigždės“: Ryanas Harrow 20, Artūras Ausėjis 18, Nikita Balašovas ir Steponas Babrauskas po 12.

„Šiauliai“: Kristupas Žemaitis 12 (11 atk. kam.), Nickas Zeisloftas ir Omaras Prewittas po 11.