Galisijos sostinės ekipa namuose 77:68 (23:7, 19:29, 17:16, 18:16) nugalėjo Badalonos „Joventut“ klubą (0/2) su Sauliumi Kulviečiu.

Gerokai solidžiau ant parketo pasirodė svariai prie pergalės prisidėjęs E. Bendžius. Lietuvos rinktinės narys per 19 minučių pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 13 naudingumo balų.

Savaitės viduryje puikiai akistatoje su „Barcelona“ pasirodęs S. Kulvietis šįkart buvo nepastebimas – per 23 minutes pelnė 2 taškus (0/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 1 naudingumo balą.

Antrajame Ispanijos krepšinio divizione galingą pasirodymą šeštadienio vakarą surengė Martynas Andriuškevičius, atvedęs „CB Prat“ ekipą į pergalę 67:59 (11:13, 20:13, 22:23, 14:10) prieš Hueskos „Levitec“.

Po pusantrų metų pertraukos į rikiuotę neseniai grįžęs vidurio puolėjas per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvitaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 22 naudingumo balus.