Netikėtą iššūkį „Barcelona“ (2/0) ekipai metė Sauliaus Kulviečio vedama Badalonos „Joventut“ komanda (0/1), kuri tik paskutinėmis akimirkomis suklupo 72:74 (20:26, 17:11, 13:17, 22:20).

Įspūdingai ACB pirmenybėse debiutavęs S. Kulvietis pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias. Jis per 31 minutę pelnė 16 taškų (3/4 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Priešpaskutinę rungtynių sekundę S. Kulvietis pataikė iš toli ir priartino „Joventut“ 72:73, tačiau išsigelbėti šeimininkai nebespėjo. Pergalę katalonams garantavo vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Thomas Heurtelis.

Tuo metu Deivido Gailiaus ir Tado Sedekerskio atstovaujama San Palbo „Burgos“ ekipa (0/1) svečiuose 72:93 (18:32, 14:33, 16:18, 24:10) nepasipriešino Malagos „Unicaja“ klubui (2/0).

ACB lygos debiutantams nepadėjo ir įspūdingas D. Gailiaus kovingumas – 201 cm ūgio atletas sugriebė net 10 atšokusių kamuolių.

20 minučių aikštėje praleidusiam puolėjui iki dvigubo dublio pritrūko vieno taško – jis pelnė 9 taškus (3/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai).

T. Sedekerskis žaidė 7 minutes, per kurias pelnė 1 tašką (1/2 baudos) bei atkovojo ir perėmė po kamuolį.

Madrido „Real“ (2/0) rungtynėms ir toliau nėra registruojamas Jonas Mačiulis. Be lietuvio rungtyniaujantis „karališkasis“ klubas svečiuose 87:80 (20:28, 23:17, 17:17, 27:18) įveikė Bilbao „Retabet“ (0/2).

Į pergalę Pablo Laso kariauną vedė asmeninį karjeros Madride rezultatyvumo rekordą pagerinęs Anthony Randolphas, kuris įmetė 26 taškus. 13 taškų pridėjo kitas Slovėnijos rinktinės lyderis Luka Dončičius.