„Betsafe-LKL“ pirmenybių rungtynėse namuose Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai paliko uteniškius be pergalių nugalėdami juos 88:66 (29:21, 17:17, 22:12, 20:16).

Pagaliau sužibėjo „Žalgirio“ legionierius Axelis Toupane‘as. Puolėjas vos per 16 minučių spėjo pelnyti 18 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 11/13 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 21 naudingumo balą.

Iki šiol prancūzas „Betsafe-LKL“ čempionate per mačą vidutiniškai rinko po 7 taškus. Geriausias rungtynes jis buvo sužaidęs prieš Alytaus „Dzūkiją“, kai pelnė 9 taškus.

Akistatoje su Utenos klubui A. Toupane'ui sėkmingai talkino Kevinas Pangosas. Kanadietis per 20 minučių pelnė 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Šeimininkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir dar nesibaigus pirmajam kėliniui turėjo dviženklę persvarą 22:12. Nors antrajame kėlinyje „Juventus“ išlygino žaidimą, o Š. Jasikevičius netgi buvo nubaustas technine pražanga, po ilgosios pertraukos vėl dominavo „Žalgiris“.

Antrąją mačo dalį „Žalgirio“ klubas pradėjo spurtu 19:5 ir atitrūkęs 65:43 tapo beveik nebepavejamu. Kauniečiai užtikrintai sužaidė likusį mačo laiką ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė nesudėtingą pergalę.

„Žalgiris“: Axelis Toupane‘as 18, Kevinas Pangosas 17 (6 rez. perd.), Edgaras Ulanovas ir Vasilije Micičius po 9.

„Juventus“: Anthony Irelandas 16, Mindaugas Kupšas ir Karolis Guščikas po 8, Laronas Dendy 7.

Kitas rungtynes „Žalgirio“ komanda žais sekmadienį, kai išvykoje surems ginklus su Vilniaus „Lietuvos rytu“.