Daugkartiniai šalies čempionai jau pačioje rungtynių pradžioje gavo galingą smūgį į kepenis – sužaidus pusę kėlinio atsiliko net 2:15. Visgi suaktyvintos gynybos dėka žalgiriečiai akimirksniu ėmė mažinti atsilikimą, o po Gyčio Masiulio dėjimo rezultatas tapo lygus (17:17).

Tačiau Ramūno Cvirkos auklėtiniai nepasimetė ir netrukus susigrąžino persvarą bei priekyje laikėsi net iki pat trečio kėlinio vidurio, kai tritaškį švystelėjo Artūras Milaknis (44:43).

Edgaro Ulanovo dvitaškis, Vasilje Micičiaus baudų metimai, Antano Kavaliausko metimas iš po krepšio, E. Ulanovo realizuotos baudos ir „Žalgiris“ jau jautėsi saugiau – 52:43.

Visgi netrukus svečiai atsakė ir savo spurtu – pelnė 10 taškų be atsako ir atkūrė intrigą, o įtampa paveikė ir patikimą baudų metiką Paulių Valinską, kuris iš trijų realizavo tik vieną. Prieš lemiamą ketvirtį vėl buvo status quo – 53:53.

Tačiau jame gerbėjai pamatė visiškai kitokį „Žalgirį“: kėlinio startas 19:0 sudėjo visus taškus ant i.

„Nevėžis“: Mauro Veljačičius 15, Justas Tamulis 14, Malcolmas Grantas ir Valerijus Lichodejus po 8, Vaidotas Volkus 6 taškai.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 19 (5/6 trit.), Edgaras Ulanovas ir Vasilije Micičius (6 rez. perd.) po 10, Antanas Kavaliauskas 8 taškai.