Lemiamas šios serijos mačas pirmadienį Utenos arenoje prasidės 18.45 val.

Svečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir po Arvydo Šikšniaus tritaškio sužaidus dvi minutes išsiveržė į priekį (5:2). Visgi Bulgarijos čempionai surengė dvi sėkmingas atakas iš eilės ir įpusėjus kėliniui jau aikštės šeimininkai pirmavo – 6:5. Mindaugo Kupšo du taškai su pražanga sugrąžino persvarą uteniškiams (10:8), bet ketvirčio pabaigą geriau sužaidęs „Lukoil Academic“ klubas po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje – 22:16.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui aikštės šeimininkų pranašumas tapo dviženklis (26:16), o sužaidus keturias minutes komandas jau skyrė keturiolika taškų – 33:19. M. Kupšo tikslių atakų dėka likus žaisti tris minutes skirtumas vėl sumažėjo iki vienaženklio (28:37), bet spurtu 10:2 atsakę Sofijos krepšininkai įpusėjus mačui jau turėjo solidžią persvarą – 47:30.

Pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis skirtumas pirmą kartą pasiekė dvidešimties taškų ribą (52:32), bet LaRono Dendy metimų dėka „Juventus“ surengė spurtą 6:0 ir kiek sumažino atsilikimą – 38:52. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė dvylika taškų (54:42), o po Anthony Irelando tritaškio skirtumas dar aptirpo – 45:56. Visgi aikštės šeimininkai netruko atsakyti spurtu 5:0 ir likus žaisti keturias minutes komandas vėl skyrė šešiolika taškų – 61:45. Kėlinio pabaigoje skirtumas išliko nepakitęs ir prieš paskutines dešimt minučių „Juventus“ deficitas vėl siekė 16 taškų – 53:69.

Ketvirtajame kėlinyje sužaidus pustrečios minutės A.Šikšnius ir Laurynas Samėnas tolimais metimais sumažino „Juventus“ atsilikimą iki dešimties taškų (61:71), o po dar vieno svečių tritaškio skirtumas po labai ilgos pertraukos tapo vienaženklis – 64:73. Įpusėjus kėliniui A. Irelandas dar labiau sumažino svečių deficitą (68:73), bet aikštės šeimininkai vėl kiek atitrūko – 79:71. Po L. Samėno tolimo metimo likus žaisti pusantros minutės svečių situacija tapo dar geresnė (74:79), netrukus deficitas sumažėjo iki trijų taškų – 78:81. Per likusį laiką A. Irelandas baudų metimais sumažino „Juventus“ atsilikimą iki minimumo (80:81), o pražanga sustabdytas Simas Buterlevičius išplėšė pergalę Utenos klubui – 82:81.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Arvydas Šikšnius (tritaškiai 5/8), po 13 – Mindaugas Kupšas (5 atk. kam.) ir Anthony Irelandas (6 atk. kam., 5 rez. perd.), po 9 – Laurynas Samėnas (tritaškiai 3/7) ir Simas Buterlevičius (5 atk. kam., 3 rez. perd.), 8 – Karolis Guščikas (5 atk. kam.), 6 – LaRonas Dendy (9 atk. kam.), 3 – Carlas Lindbomas, 2 – Dovis Bičkauskis.

„Lukoil Academic“ ekipoje išsiskyrė Keithas Clantonas (16 tšk., dvitaškiai 8/10, 8 atk. kam.), Hristo Nikolovas (15 tšk., tritaškiai 3/3), Justinas Knoxas (14 tšk., baudos 8/8, 7 atk. kam.) bei Božidaras Avramovas (11 tšk., 5 rez. perd.).

Priminsime, kad šios poros nugalėtojas, kuris paaiškės po dviejų rungtynių serijos, pateks į pagrindinį FIBA Čempionų lygos etapą ir užsitikrins 50 tūkstančių eurų piniginį prizą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)