Antrąją pergalę iš eilės pasiekę šiauliečiai namuose 82:73 (22:20, 23:12, 12:22, 25:19) įrodė pranašumą prieš Utenos „Juventus“ krepšininkus, kurie pralaimėjo jau trečią kartą paeiliui.

Dabartinis „Šiaulių“ vairininkas A. Sireika muštravo Utenos ekipą pastaruosius du sezonus. Strategas su uteniškiais 2016 metais šalies čempionate iškovojo ketvirtąją vietą.

Dabartiniai A. Sireikos auklėtiniai į priekį šovė antrajame šio susitikimo kėlinyje, kai spurto 15:2 dėka įgijo dviženklę persvarą 45:32

Po ilgosios pertraukos Larono Dendy vedamam „Juventus“ klubui pavyko sugrįžti į rungtynes bei po spurto 13:4 netgi išsiveržti į priekį 54:53.

Vis dėlto lemiamo ketvirčio metu vėl dominavo šeimininkai. Jie dar kėlinio viduryje atstatė dviženklę persvarą 70:59.

Nors svečiai dar buvo prisiviję 66:72, paskutiniosiomis mačo minutėmis užtikrintai rungtyniavę „Šiauliai“ vėl atitrūko ir nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

„Šiauliai“: Nickas Zeisloftas 17, Donatas Sabeckis 15 (7 rez. perd.), Arminas Urbutis 14 (9 atk. kam.), Laurynas Birutis 13.

„Juventus“: Laronas Dendy 17, Dovis Bičkauskis 14, Laurynas Samėnas 12, Mindaugas Kupšas 9.