Į daugiafunkcinę „Copper Box“ areną, esančią Londono lietuviams puikiai pažįstamo Stratfordo teritorijoje, susirinko itin gausios „Žalgirio“ gerbėjų gretos.

Kad žalgiriečiai Londone jausis kaip namuose, įsitikinti buvo galima dar per apšilimą ir komandų pristatymą – „Žalgiris“ sutiktas itin audringomis ovacijomis.

„Žalgirio“ taškų sąskaitą aštriu prasiveržimu pravėrė Edgaras Ulanovas, perėmęs kamuolį iš viršaus viena ranką jį efektingai sugrūdo Brandonas Daviesas – 4:4. Visgi kauniečiams stengiantis kurti šou efektingais epizodais, varžovai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigą ir laimėjo pirmą ketvirtį (16:17).

Antrajame kėlinyje dėjimų fiestą tęsė ir jaunasis talentas Gytis Masiulis, už nesportinę pražangą baudas sumetė Kevinas Pangosas ir žalgiriečiai atsiplėšė – 23:18.

Artėjant didžiajai pertraukai apčiuopiamą persvarą „Žalgirio“ pusėje išlaikė puikių Pauliaus Valinsko ir Dee Bosto perdavimų sulaukęs Paulius Jankūnas – 35:26, o baigiantis kėliniui kauniečių persvara dar labiau išryškėjo po septynių Artūro Milaknio taškų – 42:28.

Po ilgosios pertraukos atsitiesti lenkams taip ir nepavyko. Sužaidus 30 min. komandas skyrė 17 taškų (64:47), o ketvirtajame žalgiriečiai Londono publiką apdovanojo visa efektingų epizodų ir dėjimų serija. Žiūrovams traukiant pergalės dainas, Lietuvos čempionų triumfą „Titans Cup“ turnyre vainikavo taškų sąskaitą atsidaręs jaunasis Martynas Arlauskas – 87:61.

Rungtynes Londone stebėjo ir Eurolygos vadovas Jordi Bertomeu, čia buvo atvykęs ir Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Pasibaigus mačui Kauno klubo kapitonui Pauliui Jankūnui buvo įteikta nugalėtojų taurė.

„Žalgiris“: Axelis Toupane'as 17, Artūras Milaknis 14, Paulius Jankūnas 11, Edgaras Ulanovas 10, Gytis Masiulis 9 (4/4 dvit.), Dee Bostas 7 (5 rez. perd., 2 per. kam.), Antanas Kavaliauskas 5 (5 atk. kam., 2 per. kam.), Brandonas Daviesas 4 (5 atk. kam., 2 per. kam.), Kevinas Pangosas 4, Aronas White’as 4, Martynas Arlauskas 2 taškai.

„Polski Cukier“: Aaronas Celas 19, Krzysztofas Sulima 17, Lukaszas Wisniewskis 10 (9 rez. perd.) taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (82)