Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie jau nuo pat dvikovos pradžios perėmė iniciatyvą į savo rankas. Blogus varžovų perdavimus gaudžiusi ir sėkmingiau puolusi „Lietuvos ryto“ ekipa po pirmojo kėlinio pirmavo 20:12.

Antrame ir trečiame kėliniuose vilniečiai ir toliau žaidė užtikrintai, o vienu metu sostinės ekipa buvo pasiekusi net 25 taškų pranašumą.

Ketvirtajame susitikimo ketvirtyje „Chimki“ dar bandė kabintis ir mažinti aikštės šeimininkų pranašumą, tačiau vilniečiai varžovų šturmą atlaikė.

„Lietuvos ryto“ gretose rezultatyviausias buvo Travisas Petersonas. Jis pelnė 21 tašką. Chrisas Krameris surinko 15 taškų, Robertas Carteris ir Mindaugas Lukauskis pridėjo po 10 taškų.

„Chimki“ komandai 21 tašką pelnė Jamesas Andersonas, po 10 – Tyleris Honeycuttas ir Dmitrijus Sokolovas.