Po pirmojo kėlinio lietuviai pirmavo 18:17. Antrame kėlinyje Izraelio jaunieji krepšininkai įgijo 4-ių taškų pranašumą, kurie po dviejų ketvirčių pirmavo 35:31.

Po trijų kėlinių situacija nepasikeitė: 52:48 priekyje Izraelis.

Tačiau lemiamą ketvirtį lietuviai pradėjo atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį 59:52. Prie to labiausiai prisidėjo du taiklūs Mareko Blaževičiaus dvitaškiais, penkis iš eilės taškus pelnė Laurynas Vaištaras, dvitaškį pridėjo Adas Šimonis.

Likus 52 sek. iki kėlinio pabaigos žydai buvo priartėję per vieną taiklų metimą – 64:62. Bet užtikrintai paskutinę minutę sužaidę lietuviai laimėjo 70:62 (18:17, 13:18, 17:17, 22:10).

Su dvejomis pergalėmis ir viena nesėkme mūsiškiai A grupėje užėmė pirmą vietą.

Aštuntfinalyje antradienį lietuviai susikaus su pergalių dar neiškovojusia Suomijos rinktine, kuri liko paskutinėje vietoje B grupėje.

Lietuva: Laurynas Vaištaras 21 (4/10 dvit., 4/6 trit.), Marekas Blaževičius 18 (17 atk. kam., 25 naud. bal.), Modestas Kancleris 8 (10 atk. kam., 14 naud. bal.), Erikas Jermolajevas ir Nojus Pankratjevas po 6, Adas Šimonis 5, Lukas Kreismonas 4, Ąžuolas Tubelis 2, Tomas Zubrys (per 9 min.) ir Ignas Goliančik (per 3:22 min.) taškų nepelnė, Ernestas Naruševičius ir Gytis Mačionis nežaidė.

Izraelis: Deni Avdija 22 (14 atk. kam., 36 naud. bal.), Razielis Hayunas 15 (6 atk. kam.).

Izraelio krepšininkai savo sąskaitoje turi dvi pergales, šeštadienį jie 79:71 pranoko Serbijos jaunius.

Lietuviai šeštadienį antrose rungtynėse susitiko su bendraamžiais iš Kroatijos, nugalėjo varžovus 63:42 (12:10, 25:14, 15:11, 11:7) ir šventė pirmą pergalę.

Pirmenybių starte Edvino Justos auklėtiniai po įtemptos kovos 54:56 nusileido Serbijos rinktinei, o kroatai turėjo pripažinti žydų pranašumą 64:67.

Europos čempionate dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į keturias grupes. Lietuvos krepšininkai 2008 metais tapo Europos jaunučių čempionais, 2009, 2010, 2015 ir 2016 metais iškovojo sidabro medalius, o 2007 metais - bronzos.