Lietuviai pirmąjį ketvirtį pralaimėjo 17:32, tačiau antrajame kėlinyje pasivijo ir aplenkė varžovus bei prieš ilgąją pertrauką turėjo trijų taškų pranašumą 46:43.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 63:63. Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui, mūsiškiai laimėjo atkarpą 8:0 ir, likus žaisti 3 min. 27 sek., atitrūko 76:69.

Per likusį laiką mūsų šalies ekipai pavyko išsaugoti pergalingą rezultatą.

Algimanto Šato treniruojamai Lietuvos rinktinei 24 taškus pelnė Gediminas Žukas, 18 - Mantvydas Vaičiulis, 10 - Karolis Birieta, po 9 - Arvydas Bareikis (7 rez. perd.) ir Robertas Puzinas, 8 - Andrejus Ženevičius, 2 - Justinas Navlickas.

Pusfinalyje ketvirtadienį lietuviai susitiks su Graikijos krepšininkais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)