Šis sezonas „Lietuvos rytui“ jau spėjo tapti išskirtiniu, nes iš esmės pasikeitė klubo valdymo sistema. Permainų vėjai „nupūtė“ ir abonementų kainas.

Sumokėję 35, 55 arba 75 eurus (priklausomai nuo pasirinkto sektoriaus) krepšinio aistruoliai turės galimybę stebėti 18 LKL čempionato ir 5 Europos taurės turnyro rungtynes. Vėliau ir kovas atkrintamose varžybose.

„Artėjančiais metais mūsų komanda turėtų žaisti daugiau nei 30 rungtynių Vilniuje, todėl su abonementu bilietas į „Lietuvos ryto“ dvikovas namuose kainuos apie 1 eurą, - teigė klubo direktorius Darius Gudelis. - Manome, jog tokia suma turėtų būti priimtina visiems sostinės krepšinio aistruoliams ir jų šeimoms.“

Klubas turi ir dar vieną malonią žinią Vilniaus miesto krepšinio aistruoliams. Ateinantį sezoną kur kas daugiau susitikimų vyks „Siemens“ arenoje, kurioje planuojama žaisti visas Europos taurės dvikovas ir LKL reguliaraus sezono rungtynes su Kauno „Žalgiriu“, Panevėžio „Lietkabeliu“ ir Klaipėdos „Neptūnu“.

Visos atkrintamos varžybos taip pat bus žaidžiamos didžiausioje Vilniaus arenoje.

Klubas naują sezoną pasitinka su šūkiu „Kartu mes komanda“, kuris geriausiai atspindi tai, jog „Lietuvos rytui“ šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą #kartu.

„Bendravome su ištikimiausiomis „Lietuvos ryto“ klubo gerbėjų grupėmis, kurie pritarė tokiai kainų politikai, - džiaugėsi D. Gudelis. - Esama kaina tenkina visus, todėl šiemet pasirinkome specialių nuolaidų nedaryti. Visi fanai yra vienodai svarbūs, o kartu mes komanda.“

2017-2018 metų sezono abonementus galima bus įsigyti visuose bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ kasose, internetu ir per mobiliąją „Tiketa“ programėlę. Tiesa, abonementų korteles galima bus atsiimti rugsėjo mėnesį. Bėgant krepšinio metams, kortelių turėtojai sulauks ir išskirtinių pasiūlymų ir nuolaidų.

„Lietuvos ryto“ abonementą pirkti verta, nes tai leis išsirinkti mėgstamą vietą „Siemens“ arenoje visam sezonui ir stipriai sutaupyti pinigų. Artėjančiais krepšinio metais vietos „Lietuvos ryto“ arenoje priskiriamos nebus, o siekiant skatinti aktyvumą daugiausiai susitikimų aplankę fanai bus apdovanojami sezono metu.

LKL čempionatą vilniečių komanda pradės rugsėjo 20-ą dieną, o Europos taurės turnyre pirmas rungtynes žais spalio 11-ą.

Abonementus nuo liepos 18 d. 14.00 val. galima bus įsigyti „Tiketoje“.