Pirmasis rungtynių kėlinys vyko atkakliai ir tik ketvirčio pabaigoje latvės išsiveržė į priekį, kėlinį laimėdamos rezultatu 21:17. Antrasis ketvirtis taip pat vyko taškas į tašką, ir nors Lietuvos rinktinei pavyko priartėti, tačiau rezultato krepšininkės nepersvėrė ir geriau kėlinio pabaigą sužaidusios latvės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:34.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas per daug nesikeitė ir Latvijos rinktinė tik dar labiau padidino savo pranašumą. Paskutinis rungtynių kėlinys staigmenų nepateikė ir Latvijos ekipa rungtynes laimėjo 78:66.

Lietuva U20: L. Juškaitė 26 tšk. (12 atk. k.), G. Meškonytė 14 tšk., L. Jurčiūtė 10 tšk.

Latvija U20: D. Strautmane 15 tšk., P. Straumane 13 tšk., M. Gertsone 11 tšk.

Kitas grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais prieš turnyro šeimininkę Portugalijos ekipą, liepos 9 d., 20:30 val.