„Džiaugiuosi, kad tokia stovykla jau tampa tradicine ir labai smagu, kad atsiranda vis daugiau partnerių ir rėmėjų, suprantančių, kad tokios stovyklos yra labai reikalingos, – sakė J. Valančiūnas. – Matytdamas, kokio lygio treneriai dirbs su jaunaisiais talentais visas tris dienas, neabejoju, kad jaunieji žaidėjai ne tik patobulės stovyklos metu, bet ir gaus daug naudingų patarimų ateičiai”.

Stovyklaujančius berniukus krepšinio įgūdžių ir paslapčių mokys tokie žinomi specialistai, kaip buvęs J.Valančiūno treneris Gintautas Regina, Kauno „Žalgirio“ treneris Darius Maskoliūnas, „Lietuvos ryto“ treneris Arvydas Gronskis, Lietuvos vaikinų jaunių rinktinės trenerio asistentas Alfredas Kaniava. Taip pat savo patirtimi dalinsis Mindaugas Budzinauskas, Donaldas Kairys, Deividas Rinkevičius, Martas Skrabulis ir Sinilga Bartusevičiūtė.

NBA lyga J.Valančiūno stovyklos, kurią remia ir sportinės aprangos kompanija „Nike“, dalyvius aprūpins sportine apranga, gyvenimu ir maitinimu, žaidėjai taip pat sulauks dovanų ir prizų, turės galimybę pabendrauti su J. Valančiūnu.