Intriga finalo rungtynėse blėso jau antrajame kėlinyje, kai ispanės pradėjo tolti nuo savo varžovių.

Nemažindama tempo Ispanijos nacionalinė ekipa po trijų kėlinių turėjo 16-os taškų pranašumą (56:40). Visos prancūzių pastangos atsitiesti buvo bergždžios – titulą užuodusios ispanės iniciatyvos iš rankų nepaleido.

Ispanijai tai jau trečias iškovotas Europos čempionių vardas. Aukso medalius šios šalies atstovės taip pat laimėjo 1993 ir 2013 metais.

Sekmadienį nugalėtojoms 19 taškų pelnė ir 8 kamuolius atkovojo Sancho Lyttle. Ispanes į pergalę taip pat vedė naudingiausia Europos čempionato žaidėja pripažinta Alba Torrens. Jos sąskaitoje 18 taškų. Dar 12 pridėjo Anna Cruz. Prancūzijos rinktinėje išsiskyrė Celine Dumerc – 15 taškų.

Bronzos medalius sekmadienį iškovojo Belgijos rinktinė. Mažajame finale ji tiesiog nušlavė graikes iškovodama įtikinamą pergalę 78:45 (24:15, 16:14, 21:7, 17:9).

Europos moterų krepšinio čempionato rungtynėse dėl penktosios vietos sekmadienį Latvijos rinktinė 63:72 (12:18, 15:25, 19:12, 17:17) pralaimėjo Turkijos krepšininkėms.

Latvijos komandai 16 taškų pelnė Anetė Šteinberga (8 atk. kam.), 15 - Kitija Laksa, 11 - Gunta Baško-Melnbardė.

Turkijos ekipoje Quanitra Hollingsworth surinko 24 taškus, Birsel Vardarli Demirmen ir Cansu Koksal (8 atk. kam.) pridėjo po 10 taškų.

Rungtynėse dėl septintosios vietos Italijos rinktinė 71:54 (19:8, 17:20, 18:16, 17:10) nugalėjo Slovakijos komandą.