Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę dvidešimtmečiai atsipalaidavo susitikimo viduryje ir leido Rimanto Grigo auklėtiniams priartėti. Vis dėlto dvidešimtmečiai rungtynių pabaigoje vėl įjungė aukštesnę pavarą, laimėjo kėlinį rezultatu 31:10 ir iškovojo pergalę.

Lietuva U20: M. Varnas ir M. Echodas po 19, K. Lukošiūnas 10 taškų.

Lietuva U19: D. Slavinskas 10, D. Kupšas 9, T. Kararinas 8 taškai.

Kitas rungtynes šios ekipos žais birželio 17-ą ir 19-ą dienomis Kaune.

Merginos pasiekė revanšą prieš baltaruses

Lietuvos merginų jaunimo (U20) rinktinė antrose kontrolinėse rungtynėse Anykščiuose dar kartą susikovė su Baltarusijos bendraamžėmis. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės šį kartą iškovojo pergalę rezultatu 71:62 (15:16, 21:12, 15:14, 20:20). Pirmą šių komandų dvikovą trečiadienį minimaliu skirtumu laimėjo Baltarusijos krepšininkės (51:52).

Lietuvės atitolo antrame kėlinyje, kai ketvirtį laimėjo rezultatu 21:12. Susitikimo pabaigoje varžovės buvo priartėję (65:50), tačiau pražangų taktika nepasiteisino ir aikštelės šeimininkės iškovojo pergalę.

Lietuva: R. Knyzaitė 14, L. Jurčiūtė 12, G. Meškonytė 11, L. Juškaitė 10 taškų (14 at. kam.).

Baltarusija: N. Gorbačiova ir A. Masko po 13, A. Brič 10 taškų.

Šios komandos dar kartą susitiks penktadienį.