Rungtynių pradžioje savo sąlygas aikštėje mėgino diktuoti „Real“ krepšininkai, tačiau netrukus aikštės šeimininkai šovė į priekį 26:18. Madrido komanda nepasimetė ir prieš didžiąją pertrauką susigrąžino pranašumą 39:35.

Antroje dvikovos dalyje „MoraBanc“ griebė jautį už ragų ir išnaudodami tai, kad varžovai šaudė tuščiais šoviniais, susikrovė dviženklį pranašumą, kurį ketvirtojo kėlinio viduryje padidino iki 16 taškų – 77:61.

Madrido ekipa mėgino vytis, tačiau per likusį laiką sugebėjo skirtumą tik šiek tiek apkarpyti. Andoros komanda šventė pergalę 89:77 ir išlygino serijos rezultatą 1:1.

„Real“ laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 51:37, tačiau vienas galingiausių Madrido ekipos ginklų – tolimi metimai – strigo. „Real“ tritaškius metė 19 proc. taiklumu (6/31).

Įdomu, kad karališkasis klubas per visas rungtynes atliko tik 8 rezultatyvius perdavimus. Tuo metu varžovų statistinis skaičius šioje grafoje daug didesnis – 21.

J. Mačiulis svečiams per beveik 25 min. pelnė 5 taškus (dvitaškiai 2/7, tritaškiai 0/3, baudos 1/1), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir 4 kartus prasižengė.

Rezultatyviausiai „Real“ komandoje žaidė po 15 taškų pelnę J. Carrollas ir A. Nocioni, 12 taškų pridėjo S. Llullas. Nugalėtojams 19 taškų surinko ir 11 kamuolių atkovojo Giorgis Šermadinis.

Pirmose ketvirtfinalio rungtynėse trečiadienį Pablo Laso auklėtiniai Andoros „MoraBanc“ ekipą namuose nugalėjo 107:76.

Ispanijos ACB čempionato reguliariajame sezone „Real“ užėmė pirmąją vietą, o „MoraBanc“ – aštuntą.