Kiek netikėtai sunkiai sekėsi Madrido „Real“ klubui, kuris išvykoje tik po pratęsimo 88:86 (22:13, 24:17, 22:24, 9:23, 11:9) palaužė Andoros „MoraBanc“ ekipą.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Jonas Mačiulis iš viso žaidė 16 minučių, pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 bei prarado 1 kamuolį, 2 kartus prasižengė, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 3 naudingumo balus.

Triuškinančią pergalę iškovojo Vitorijos „Baskonia“ klubas, savų žiūrovų akivaizdoje net 103:66 (29:13, 24:16, 19:23, 31:14) sutriuškino Fuenlabrados „Montakit“ krepšininkus.

Tadas Sedekerskis nugalėtojų gretose ant parketo praleido 13 minučių, per kurias prametė vienintelį dvitaškį, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą ir surinko 7 naudingumo balus.

Didelio vargo neturėjo ir Tenerifės „Iberostar“, stebint saviems sirgaliams 80:51 (26:17, 15:12, 25:14, 18:8) sutriuškinę autsaiderius Manresos ICL krepšininkus.

Nuo suolo pakilęs Marius Grigonis žaidė 19 minučių, per kurias spėjo įmesti 3 taškus (0/1 dvit., 1/3 trit.), atkovoti 4 kamuolius, atlikti 2 rezultatyvius perdavimus, gauti ir išprovokuoti po 2 pražangas ir surinkti 6 naudingumo balus.

Pergalingai finišuoti sugebėjo Mursijos UCAM ekipa, kuri svečiuose 70:67 (22:13, 12:14, 15:26, 21:14) nugalėjo „Valencia“ krepšininkus.

Martynas Pocius aikštėje praleido tik 5 minutes, prametė tritaškį, prarado kamuolį ir surinko -2 naudingumo balus.

Sezoną pralaimėjimu užbaigė trijų lietuvių atstovaujamas Santjado de Kompostelos „Rio Natura Monbus Obradoiro“ klubas, namuose 71:76 (13:21, 21:14, 18:23, 19:17) nusileidęs „Barcelona“ krepšininkams.

Į išplėstinį Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašą patekę Deividas Dulkys ir Eimantas Bendžius mačą pradėjo starto penkete, o traumą patyręs Osvaldas Matulionis buvo neregistruotas.

D. Dulkys žaidė 23 minutes, pelnė 11 taškų (1/1 dvit., 3/7 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko 14 naudingumo balų.

Dviem minutėmis daugiau aikštėje praleidęs E. Bendžius surinko 4 taškus (0/3 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud. met.), 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 gautą bloką, 1 asmeninę ir 3 išprovokuotas pražangas bei 6 naudingumo balus.

Vos iš elito neiškrito Saragosos „Tecnyconta“ klubas, namuose 85:90 (28:13, 13:19, 20:34, 24:24) nusileidęs Madrido „Estudiantes“ komandai.

Adas Juškevičius mačą pradėjo starto penkete ir žaidė 17 minučių. Per šį laiką gynėjas pelnė 4 taškus (1/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą ir surinko 10 naudingumo balų.

Nuo suolo pakilęs Martynas Gecevičius rungtyniavo daugiau, bet nerezultatyviau. Apskritai, per 24 minutes snaiperis neįmetė nė taško (0/1 dvit., 0/5 trit.), bet atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Jis taip pat prarado 1 kamuolį, 1 kartą prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 0 naudingumo balų.