Pirmąsias rungtynes Indianapolyje "Sun" krepšininkės laimėjo rezultatu 73:68 (45:40).

Starto penkete šeštadienio mačą pradėjusi Lietuvos krepšininkė per 22 minutes pelnė 4 taškus, pataikiusi 2 dvitaškius iš 5. Po krepšiais ji atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei prasižengė tris sykius.

21 tašką į šeimininkių krepšį įmetė Tamika Catchings, kuri paskutinėmis normalaus laiko sekundėmis galėjo išplėšti viešnioms pergalę, tačiau nepataikė tolimo metimo.

17 taškų Indianos ekipai pelnė Natalie Williams, 12 - Deanna Jackson.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Taj McWilliams- Franklin (15 tšk.), Lindsay Whalen (14 tšk.), Asjha Jones (13 tšk.), Margo Dydek (12 tšk.) bei Katie Douglas (11 taškų).

WNBA finale iki trijų pergalių "Sun" klubas susitiks su Sakramento "Monarchs" komanda, kuri antrosiose Vakarų konferencijos finalo rungtynėse 74:65 (44:30) nugalėjo Hiustono "Comets" krepšininkes ir, laimėjusi seriją 2:0, pirmą kartą žais pagrindiniame finale.

Pirmąjį susitikimą Hiustone "Monarchs" klubas laimėjo po pratęsimo rezultatu 73:69 (30:28, 33:35, 10:6).