„Brose“ ekipa išvykoje 74:61 (24:18, 18:21, 21:11, 11:11) pranoko Jėnos „Science City“ krepšininkus, o A. Kulboka prie pergalė pridėjo 13 taškų.

Nuo suolo pakilęs universalusis lietuvis aikštelėje praleido 22 minutes, per kurias pataikė 2 dvitaškius iš 3 ir 3 tritaškius iš 7.

205 cm ūgio marijampolietis dar atkovojo 5, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Pagal naudingumo koeficientą A. Kulboka apskritai buvo geriausias viso mačo žaidėjas. Tiesa, šią poziciją jis pasidalijo kartu su komandos draugu italu Nicolo Melli, pelniusiu 10 taškų ir surinkusiu taip pat 14 naudingumo balų.

A. Kulboka visai neseniai padavė paraišką dalyvauti NBA naujokų biržoje. Tiesa, priešingai nei kiti 8 tą patį padarę lietuviai, jis į NBA skautų radarą jau buvo patekęs (2018 metais žadamas šaukimas pirmajame rate).

Kitame mače „BG Goettingen“ komanda, kuriai atstovauja Benas Veikalas, namuose po dviejų pratęsimų 114:107 (28:26, 19:19, 19:22, 19:18; 13:13; 16:9) nugalėjo Braunšvaigo „Basketball Lowen“ ekipą ir iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės.

30 minučių rungtyniavęs lietuvis pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 5/7 baud. met.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 1 kartą prasižengė.

„BG Goettingen“ (14 pergalių/18 pralaimėjimų) komanda turnyro lentelėje užima 11-ą vietą ir ja nebeturi vilčių patekti į atkrintamąsias varžybas, o „Brose“ (29/3) rikiuojasi antra ir jau laukia kovų atkrintamosiose.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)