Kroatai tris kėlinius turėjo iniciatyvą savo rankose ir trečiajame kėlinyje buvo įgiję septynių taškų persvarą (62:55). Visgi šeimininkai, palaikomi 5500 žiūrovų, susirinkusių Grenados sporto rūmuose, varžovus pavijo ir aplenkė (73:72). Paskutinėmis dvikovos minutėmis ispanai sėkmingai atakavo krepšį nuo baudų metimų linijos ir šventė pergalę.

Rezultatyviausiai Ispanijos rinktinėje žaidė: Felipe Reyesas - 18, Jorge Garbajosa - 13, Carlosas Jimenezas - 12, Juanas Carlosas Navarro - 11.

Kroatija: Gordonas Giričekas - 20, Marko Popovičius - 15, Nikola Vujčičius ir Matejus Mamičius - po 11.

Tai buvo šeštosios ispanų draugiškos rungtynės. Paskutiniąsias prieš Europos čempionatą jie žais sekmadienį Madride prieš Graikijos krepšininkus.

Tuo tarpu kroatai, būsimieji lietuvių varžovai Europos čempionato B grupėje, per pasiruošimo laikotarpį žaidė devynerias rungtynes, iš kurių penkerias laimėjo.

Nesėkmingai Limožo turnyrą Prancūzijoje pradėjo būsimieji Lietuvos rinktinės varžovai Europos čempionato B grupėje, Bulgarijos krepšininkai. Jie 67:73 (14:24, 15:27, 16:12, 22:10) nusileido Turkijos nacionalinei rinktinei.

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi dvikovos eigos. Turkai, žaidę be traumuoto Hidayeto Turkoglu, pirmavo nuo pirmųjų susitikimo akimirkų ir prieš didžiąją pertrauką įgijo 22 taškų persvarą (51:29). Bulgarai skirtumą sumažino tik rungtynių pabaigoje.

Turkijai: Mirsadas Turkcanas - 18, Serkanas Erdoganas - 12, Ibrahimas Kutluay - 11, Mehmetas Okuras - 10 (13 atkovotų kamuolių).

Bulgarijai: Todoras Stoikovas - 19, Julianas Radionovas - 12.

Kitose turnyro rungtynėse šeimininkai, Prancūzijos krepšininkai, 96:83 (19:20, 26:18, 27:20, 24:25) pranoko Ukrainos rinktinę.

Prancūzijai: Tony Parkeris - 22 (12 rezultatyvių perdavimų), Borisas Diaw - 17, Antoine'as Rigaudeau - 16.

Ukrainai: Stanislavas Medvedenko - 25, Aleksejus Pečerovas - 19, Andrejus Lebedevas ir Rostislavas Krivičius - po 10.